FACESTARKrásaCHRAŇTE SVÉ RATOLESTI PŘED SLUNCEM! MÁME TŘI TIPY PRO ZÁBAVNÉ OPALOVÁNÍ! KDO...

CHRAŇTE SVÉ RATOLESTI PŘED SLUNCEM! MÁME TŘI TIPY PRO ZÁBAVNÉ OPALOVÁNÍ! KDO MAŽE, TEN VEDE!t

OCHRANNÉ MLÉKO PRO DĚTI NA OBLIČEJ A TĚLO SPF 50 Vysoká ochrana

OCHRANNÉ MLÉKO PRO DĚTI NA OBLIČEJ A TĚLO SPF 50 Vysoká ochrana

Dětská pokožka je chráněná před slunečním zářením až ke kmenovým buňkám. Pro děti se světlou pokožkou. Fluidní, jemná a velmi voděodolná textura se snadno nanáší a nezanechává bílé stopy. Ve výhodném velkém balení. Toto mléko je určené pro citlivou pleť, je bez parfemace, parabenů a navíc hypoalergenní. Maminky se nemusí již ničeho obávat, protože sluneční kosmetika VICHY je vždy testovaná pod dohledem dermatologů a pediatrů. Mléko je obohaceno Termální vodou z Vichy se zklidňujícím, posilujícím a regeneračním účinkem.

 

andand

OCHRANNÝ SPREJ PRO DĚTI NA OBLIČEJ A TĚLO SPF 50+ Velmi vysoká ochrana

Dětská pokožka je chráněná před slunečním zářením až ke kmenovým buňkám. Pro děti se světlou pokožkou. Díky praktickému balení ve spreji umožňuje stejnoměrné rozprášení přípravku pro snadné a rychlé nanášení.

andand

SUPER OCHRANNÁ PĚNA PRO DĚTI SPF 50 Vysoká ochrana

Vysoká sluneční ochrana v barevném a voňavém provedení pro děti s citlivou pokožkou ve věku 6-12 let. Vysoce odolná vůči vodě a písku tak, aby zvládla držet krok s dětmi. Nejzábavnější textura od Vichy: lehká jako pěna, efektivní jako krém, zabarvená jako zmrzlina a voňavá jako tropické ovoce. Super dětskou ochrannou pěnu aplikujte před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte produkt opakovaně v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Sluneční kosmetiku VICHY najdete ve vybraných partnerských lékárnách.

 

Související články