FACESTARReceptyCELÝ SVĚT SE RADUJE Z VÁNOC! PŘIJĎTE OCHUTNAT KOUSEK RADOSTI A PODRÁŽDIT...

CELÝ SVĚT SE RADUJE Z VÁNOC! PŘIJĎTE OCHUTNAT KOUSEK RADOSTI A PODRÁŽDIT CHUŤOVÉ BUŇKY!

Večeře na Den díkůvzdání

Večeře na Den díkůvzdání

Američané sváteční sezónu zahajují Dnem díkůvzdání, který letos připadá na čtvrtek 27. listopadu. Prague Marriott Hotel v tento den od 18 do 23 hodin pořádá bufetovou večeři, kde se budou podávat pro tento svátek typické americké pokrmMůžete se těšit na Celerový salát s brusinkami a pekanovými ořechy, jemný zelný salát se zázvorem, dýňovou polévku s bylinkovými krutony a dýňovými semínky praženými v chilli oleji, tradičního pečeného krocana se šalvějí a nádivkou z drůbků, glazované kaštany, lososový filet na černo s citronovo-máslovou omáčkou a pečenou dýni se sladkými brambory. K tomu se bude podávat sekt, víno, pivo i nealkoholické nápoje.

Pokud chcete tento svátek oslavit doma v rodinném kruhu, můžete si krocana s nádivkou, šťouchanými brambory, pečenou zeleninou a omáčkou spolu s domácím vínem objednat také „s sebou“, a to od pondělí 17. listopadu do pátku 5. prosince. 

Sv. Mikuláš a adventní brunch

Lahodný brunch se bude podávat každou sobotu a neděli od 29. listopadu až do Vánoc. Patří k němu i welcome drink a neomezená konzumace nealkoholických nápojů, piva a domácího vína. Od 12 do 15 hodin mohou děti potkat Santu Clause a o mikulášském víkendu, 6. a 7. prosince, se na brunchi zastaví dokonce i Mikuláš, anděl a čert.

Vánoční dům Santy Clause

V sobotu 29. listopadu přistane Santa se svými soby do zimního království hotelu Prague Marriott, kde zůstane až do Štědrého dne, aby splnil všechna přání těch nejmenších. Děti se mohou se Santou Clausem potkat každý den od 15 do 17 hodin. O víkendu od 12 do 15 hodin.

Vánoční večeře

Vánoční kuřecí galantina s ořechy a foie gras, račí ocásky s bazalkovou aioli, vánoční bramborový salát s vajíčkem a nakládanými okurkami, KUBA – tradiční kroupové ragú s houbami a majoránkou, hovězí pečeně se smržovou a pepřovou omáčkou a mufloní kýta s šípkovou omáčkou a sezónní zeleninou – to vše okusíte u štědrovečerní večeře, která se bude podávat od 18 hodin.

Vánoční brunch

Ve čtvrtek 25. prosince a v pátek 26. prosince se vždy od 12 do 15 hodin budou podávat speciální sezónní delikatesy, jako jsou uzená kachní prsa nebo dýňový tataráček. A nezapomeňte, Santa tam bude také!

Silvestrovské oslavy

Vstupte s hotelem Prague Marriott do nového roku! 31. prosince bude od 19:30 do 2:00 připravena pro hosty lahodná bufetová večeře a živá taneční hudba s after party v Bourbon Baru.

Související články