FACESTARKulturaBUDE, NEBUDE? HÁDANKU PRVNÍ SVATEBNÍ CRAZY KOMEDIE ROZLOUSKNETE V DIVADLE!

BUDE, NEBUDE? HÁDANKU PRVNÍ SVATEBNÍ CRAZY KOMEDIE ROZLOUSKNETE V DIVADLE!

V premiérovém obsazení se v hlavních rolích objevili Michaela Sejnová, Jiří Zonyga, Miroslav Hrabě, Šárka Marková, Richard Tesařík a František Pytloun. Na úspěšnou premiéru nyní naváže svatební cesta, která následně povede do mnoha koutů celé České republiky.

V premiérovém obsazení se v hlavních rolích objevili Michaela Sejnová, Jiří Zonyga, Miroslav Hrabě, Šárka Marková, Richard Tesařík a František Pytloun. Na úspěšnou premiéru nyní naváže svatební cesta, která následně povede do mnoha koutů celé České republiky.

Smích až na prvním místě

Uvedení původní české hudební crazy komedie Svatba (ne)bude předcházel nápad muzikanta, zpěváka a skladatele, Jaroslava Kleina, vytvořit oddychový večer plný krásných melodií a humorných situací, jež přináší sám život. Veselých momentů, ve kterých se snad každý najde, které snad každý z nás prožil. Ve spolupráci se zkušenými muzikálovými kolegy Tomášem Beranem, Janem Tenkrátem a Františkem Pytlounem vzniklo dílo, které Vás rozesměje, pobaví a „nakazí“ svou upřímností. Jaroslav Klein se, bohužel, dožil pouze předpremiéry, která byla s velkým úspěchem uvedena v květnu tohoto roku v divadle v Lounech. Hudební crazy komedie Svatba (ne)bude však ve své cestě pokračuje. Je mi potěšením, že jsem Vám ji mohla představit,“ prozradila k představení producentka Eva Kleinová. 

and

Bude? Nebude?

O čem celá crazy komedie je? Dílo autorů Tomáše Berana, Jaroslava Kleina, Jana Tenkráta a Františka Pytlouna glosuje dění kolem jedné takové (ne)normální veselky, kdy každý má svá speciální přání a představy. Co teprve, když jsou mladí snoubenci poněkud svérázní. Pak si všichni v duchu říkají, že by snad bylo lepší se „nebrat“… a do toho se „naši mladí“ skutečně ozvou, že svatba nebude… Jak to dopadne? Bude? A že je hodně veselo, dokládá i Miroslav Hrabě (33), který si vůbec poprvé v životě vyzkoušel roli otce dospělého syna. „Roli tatínka jsem přijal rád, protože rád hraji role, které jsou od mého života diametrálně odlišné,“ svěřil se Hrabě.

and

A co na to nevěsta Michaela Sejnová (22)? Ta má velkou obavu o to, aby jí muzikálová svatba nepřekazila soukromé plány. „Role nevěsty Pavlínky se mi zkoušela sice moc hezky, ale doufám, že si tím nepokazím svou svatbu, protože se říká, že pokud si někdo před svatbou vleze do svatebních šatů, tak je to pak prokleté, a že se nevdá, tak věřím, že mě se to týkat nebude a jednou se budu opravdu vdávat,“ netají se herečka. Také ženichova muzikálová maminka Šárka Marková (36) na vlastní svatbu teprve čeká. „Pokud si mě někdo vezme, asi to bude překvapení nejen pro mě. Nikdy jsem nebyla svatební plánovač a na rozdíl od ostatních holčiček jsem o svatbě ani nikdy moc nesnila. Takže uvidíme, co přijde,“ tvrdí Šárka. To ženich Jakub, František Pytloun (28), který v roli střídá Tomáše Löbla, má se svatbou jako jediný bohaté zkušenosti. Ženil se vloni, jeho manželka Gergana si tak bude muset zvyknout, že těch svatebních slibů rozdá na podzim ještě několik. „Role ženicha Jakuba se mi hraje moc dobře, jelikož jsem si tuto roli vyzkoušel již minulý rok i mimo jeviště, na vlastní kůži. A mám pocit, že na tu jevištní jsem se těšil stejně tak, jako jsem se nemohl dočkat té skutečné. Je tam opravdu spousta vtipných momentů.“ Více na www.svatbanebude.cz.

and

and

and

and

Související články