Black Friday aneb předvánoční nákupní horečka je tu. Víme, kde ulovit ty největší slevy

@senivpetro

Již zítra nás čeká velký třesk, tedy alespoň co se nákupní horečky týče. Black Friday je jedinečnou příležitostí, kdy si můžeme pořídit své oblíbené, nebo dlouho vyhlédnuté produkty za nejlepší možné ceny. A švédská beauty-tech značka FOREO bude samozřejmě u toho!

Svět se neustále mění a stejně tak prochází obměnou i naše nákupní chování. Zatímco dřív jsme obíhali obchod za obchodem a nad tím, co nám končilo v košících moc nepřemýšleli, dnes listujeme nabídkou značek skrze e-shopy a řešíme, jak velký mají dané produkty dopad na životní prostředí. Plýtvání a neekologické materiály úspěšně nahrazují kvalitní výrobky, které minimalizují zbytečný odpad. A jedněmi z nich jsou také inteligentní přístroje značky FOREO. Už žádné sheet masky, nebo jednorázové odličovací ubrousky!

S myšlenkou na okolní přírodu ale nezapomínejte ani na sebe a svou pleť. Ta totiž pod tlakem vnějších vlivů, jako je smog, silné sluneční záření, ale i stres a špatný životní styl, doslova trpí. Vytrácí se z ní zdravá barva a jas, je dehydratovaná, s hlubšími vráskami či akné a často i dalšími nedokonalostmi, jako jsou pigmentové skvrny nebo vyrážky. Ať už je suchá, problematická nebo se mastí, vyžaduje především důkladné čištění a pravidelnou masáž, která ji pomáhá udržet mladistvou a svěží.

Letošní Black Friday se tak může stát dnem, kdy svou běžnou rutinní péči proměníte ve skutečně smyslový zážitek. Řadu výrobků FOREO můžete zakoupit s výraznou slevou a udělat tak svůj nákup o to veselejší.

and

UFO 2

Krémy a séra nanášíme na pleť pro všechny ty aktivní látky, které ji vyživí a regenerují. Jenže velká část z nich ulpí na jejím povrchu. Problém vyřeší sonický přístroj UFO 2, který díky termo terapii pokožku prohřeje, čímž se otevřou póry a všechny účinné látky se tak mnohem lépe vstřebají. LED světlo si pak poradí s vráskami i akné a revoluční T-Sonic pulzace poskytne pleti zpevňující masáž. Výsledkem je mladistvá, hydratovaná a rozzářená pleť bez jediné chybičky.

Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky.

LUNA mini 2

Prvním krokem k dokonale krásné pleti je její pravidelné čištění. A přesně o to se postará sofistikovaný kartáček vyrobený z vysoce hygienického silikonu LUNA mini 2. Díky svému provedení dokáže zachytit až 99,5 % i hluboce usazených nečistot, kožního mazu a make-upu. Pokožku navíc jemně promasíruje, čímž podporuje její prokrvení. Výsledkem je zdravá a rozzářená pleť.

Čisticí sonický přístroj FOREO Luna™ Mini 2 představuje první krok směrem k dokonale krásné pleti.

IRIS

Příliš starostí, málo spánku, špatná životospráva… Všechny tyto faktory za sebou zanechávají stopy zejména v oblasti kolem očí, kde je pokožka velmi jemná a citlivá. Tmavých kruhů, váčků a prvních známek stárnutí vás zbaví chytrý masážní přístroj IRIS, jehož design přesně kopíruje oční záhyby. Výrobek je inspirován asijskou lymfatickou masáží – napodobuje tuto ruční techniku a posouvá její blahodárné účinky na zcela novou úroveň.

Masážní přístroj na oční okolí FOREO Iris™ vás zbaví tmavých kruhů, váčků a prvních známek stárnutí.

Více informací najdete na www.foreo.com