Bezdrátová sluchátka, která se nezaleknou děště ani potu

Vypadá stejně jako klasická verze, jak sluchátka, tak i krabička jsou vyrobeny z pogumovaného materiálu, který v ruce neklouže. Mají zvýšenou odolnost IP57, jsou více odolná vůči potu a případnému dešti.

Sluchátka Jabra Elite Active 75t vás zaujmou luxusním designem a vylepšenými funkcemi v porovnání s předchozím modelem. Součástí balení jsou tři různé velikosti nástavců, nemusíte tak mít obavy, že vám sluchátka nepadnou. Dokonalý tvar sluchátka zajistí, že vám ve fitku z uší nevypadnou a zůstanou na místě po celou dobu cvičení.

Integrované potlačení šumu ve sluchátku filtruje okolní hluk a podporuje kvalitu basů. Nastavit si také můžete v aplikaci MySound+ možnost přehrávání v případě, že jedno sluchátko odeberete a znovu je vložíte do uší. Hudba v tomto případě pokračuje tam, kde jste přestali. 

30 minut pod vodou

Sluchátka Jabra Elite Active 75t zvládnou bez obav prach a dokonce až 30 minut s nimi můžete být ponořeni ve vodě. Do bazénu, ale sluchátka nedoporučujeme, připojení Bluetooth pod vodou nedrží.

Ovládací tlačítka mají velmi příjemný a lehký stisk.

Aplikace Jabra Sound+

Pokud si chcete užít doslova koncert ve vašich uších doporučujeme nainstalovat aplikaci Jabra Sound+, kde si snadno poradíte s aktualizací softwaru sluchátek, úpravou nastavení equalizéru. Na výběr máte 6 předvoleb pro hovory, poslech apod. Režim Passthrough je důležitý zejména při běhání a má na starosti to, kolik okolního hluku se k vám dostane i tohle je možné si individuálně upravit. Sluchátka si rozumí s Google Asistentem, Siri nebo Alexou od Amazonu.

Bez drátů až do 10 metrů

Bluetooth 5.0 umožňuje bezdrátové spojení až do 10 metrů. Pokud např. trénujete doma a hudbu pouštíte ze svého notebooku a zároveň jste připojeni ke svému mobilu, kdyby někdo volal. Sluchátka Jabra Elite Active 75t si pamatují až 8 zařízení mezi kterými můžete přepínat.

Maximální výdrž baterie

Bezdrátová sluchátka Active Elite 75t vydrží na jedno nabití více jak 7 hodin. Z důvodu úspory energie se sluchátka automaticky vypnou po jedné hodině nebo po 15 minutách bez připojení. Co se týče rychlosti nabíjení: 15 minutové nabíjení vám poskytne cca 1 hodinu poslechu. Pro nabíjení je k dispozici oblíbený konektor USB-C. 

Sluchátka Jabra Elite 75t Active nabízí větší výdrž na jedno nabití a také pohodlnější krabičku s magnetickým zavíráním a USB-C.

Mikrofon

Systém se čtyřmi mikrofony pracují s technologií DSP odvádí velmi kvalitní práci. Přenos z mikrofonu je velmi čistý bez šumu v pozadí. Mikrofonu nemáme co vytknout. Stejně tak i výrazné basy, které představují naprostý hudební zážitek do vašich uší. Nová sluchátka Elite 75t Active to je prostě síla a razance, kterou ocení každý hudební a sportovní nadšenec. 

and