FACESTARKrásaBEZCHYBNÉ OPÁLENÍ: JAK ZATOČIT S PIGMENTACÍ A JAK JÍ PŘEDEJÍT? VYZKOUŠELI JSME...

BEZCHYBNÉ OPÁLENÍ: JAK ZATOČIT S PIGMENTACÍ A JAK JÍ PŘEDEJÍT? VYZKOUŠELI JSME ZA VÁS

 

 

Každoroční problém – hyperpigmentace

Hyperpigmentace představují častý kosmeticko-dermatologický problém. Vyskytují se nejčastěji u žen v období těhotenství, kojení nebo u žen, které podstoupily hormonální léčbu a také s přibývajícím věkem. Na zvýšenou tvorbu melaninu působí řada faktorů, mezi nimi také nezdravé opalování bez dostatečné ochrany. Proto se pigmentové skvrny na pleti zhoršují v létě a naopak zlepšují v zimním období.

Jedním z nejčastějších problémů po létě je přítomnost pigmentových skvrn se zvýšenou koncentrací přirozeného kožního barviva. Hnědé plošky vznikají nejčastěji na místech prudkého oslunění kůže – na obličeji, předloktí a ramenou. Co s tím? Chránit se kvalitním opalovacím krémem s dostatečně vysokým faktorem. A pokud je už pozdě, sáhnout po zesvětlujících přípravcích. Zde jsou naše TOP tipy:

Pro pleť bez poskvrny

and

Náš tip číslo jedna je Syncare White Action – krém pro zesvětlení pigmentu. Neinvazivní řešení, které dokáže zcela odstranit nebo potlačit hyperpigmentace pleti. Působí spolehlivě a nevratně, což znamená, že zesvětlené  místo opět nepigmentuje. Jeho výhodou je i to, že působí zcela samostatně a není ho třeba doplňovat dalšími přípravky.

Stačí krém lehce vetřít do postižených míst dvakrát denně, pod dobu čtyř měsíců. Postižená místa je zapotřebí chránit před sluncem, ideálně přípravkem s vysokým SPF. Přípravek navíc obsahuje vyladěnou koncentraci ovocných kyselin a lze ho použít také pro rychlé projasnění a lifting pleti.

Opálení tón v tónu

Druhým typem je tónující krém Zinci Sun pro citlivou a alergickou pokožku. Poskytuje spolehlivou ochranu před sluncem a tak zabraňuje stárnutí pleti. Nový přípravek s vysokou ochranou SPF 50+ je určen pro velmi citlivou pokožku. Obsahuje fyzikální a nedráždivé UVA a UVB hybridní filtry, takže nezatěžuje pokožku. Přípravek je vhodný  při slunečních alergiích a pro extra citlivé jedince. Je velmi lehký, nezanechává mastný film, sjednotí a rozjasní pleť.

Určitě stojí za vyzkoušení, nebudete litovat, stejně jako my.

Související články