FACESTARŽivotní stylBĚHÁTE? NEBOJTE SE A ZKUSTE SI POMĚŘIT SÍLY S OSTATNÍMI V BAREVNÉM...

BĚHÁTE? NEBOJTE SE A ZKUSTE SI POMĚŘIT SÍLY S OSTATNÍMI V BAREVNÉM BĚHU!

 

 

Color Run – skvělá motivace k tréninku

Určitě vám nemusíme vykládat o tom, nakolik je běh zdravý a prospěšný. Pokud se odhodláváte k tomu, že s ním začnete, vyběhněte právě teď! Jako motivace vám totiž může posloužit Color Run, běh, kterého se může zúčastnit kdokoliv, třeba naprostý začátečník. Běh odstartuje 30. května na pražském Výstavišti ve 14 hodin. Půjde skutečně o masovou záležitost, vyběhne na 9000 běžců!

Pět nejšťastnějších kilometrů

Běh Color Run je známý také jako Pět nejšťastnějších kilometrů na zemi. Poběží se tedy jednak pět kilometrů, a to v barevných dresech. Ty ale budou na startu čistě bílé, bílé tričko je součástí startovního balíčku, který dostávají účastníci před startem. Každý z účastníků běhu totiž bude postříkán speciální barvou, třeba v Canon zóně lidé získají červený nádech. Pochopitelně se jedná o barvu přírodní a zdravotně nezávadnou. 

Na konci pětikilometrové štreky tak budou závodníci zářit barvami, na závěr je připravena afterparty v pestrých duhových barvách. Běh bude prostě pastvou pro oči, a to i pro přihlížející. Na běh se mohou přihlásit jednotlivci, nebo čtyřčlenné týmy. Běžet mohou i malé děti. Přihlásit se je možné na internetu, děti mladší  osmi let mají startovné zdarma. Zúčastnit se mohou také odvážní rodičové s kočárky.

Barevné tričko připomene super náladu

Barvy, které se budou při běhu používat, jsou prý snadno vypratelné, přesto je lepší zvolit takové oblečení, na kterém barvy nebudou vadit. Pokud chtějí účastníci si uchovat barevné tričko na památku, mohou ho pouze postříkat octem a vyžehlit. Barvy na tričku jim tak budou navždy připomínat nevšední zážitek. 

and

Související články