FACESTARKrásaAdventní soutěž: Vyhrajte mikroproudový přístroj FOREO BEAR pro zpevnění pleti

Adventní soutěž: Vyhrajte mikroproudový přístroj FOREO BEAR pro zpevnění pleti

Není to tak dávno, co jsme představili tuto skvělou beauty vychytávku pro vaši pleť. Inovativní značka FOREO uvádí na trh další očekávanou novinku s pokrokovou technologií – FOREO BEAR. Přejte si letos od Ježíška něco jen a jen pro vás. Zařaďte toto mikroproudové masážní zařízení na obličej od švédské skintech značky, které přináší nový pohled na pečující rutinu, rituálu krásy a péče o pleť. Zaručujeme, že vás výsledky mile překvapí. 

Inteligentní zařízení posouvá kondici pleti na zcela novou úroveň. Jeho unikátní technologie zpevňuje pokožku, tvaruje kontury a dodává pleti mladistvý vzhled. Přístroj BEAR představuje výjimečný 3-minutový „cvičební plán“ s názvem Total Facial Knockout, který se zaměřuje především na lícní kosti, čelo, krk a oblast čelisti. Další čtyři programy jsou pak k dispozici při ručním použití přístroje.

Kombinací mikroproudové a T-sonické pulzace dokáže přístroj FOREO BEAR zpevnit pokožku tak, že bude mladistvější a vyhlazenější. Vysílané stimuly zjemňují pleť, T-Sonic pulzy zase uvolňují svalové napětí v obličeji a tím vyhlazují jemné linky a vrásky. BEAR má silnější intentizu mikroproudu, která je vhodná pro celou tvář.

Hlavní technologie

  • Anti shock systém

Tento jedinečný integrovaný systém automaticky upravuje intenzitu vysílaného mikroproudu podle odolnosti vaší pokožky vůči elektrickým výbojům, čímž blokuje rázy
a zajišťuje tak nejen maximální bezpečnost, ale také lepší výsledky. Inovativní systém BEAR Anti-Shock System™ toho dosáhne díky inteligentním senzorům, které snímají
a měří odolnost pleti vůči výbojům 100x za sekundu. Na základě zjištěných poznatků pak automaticky nastaví sílu mikroproudu tak, aby co nejlépe vyhovovala vaší pokožce.

  • Mikroproud pro zpevnění pleti

Mikroproudová technologie je díky své nízké intenzitě bezpečným a bezbolestným způsobem, jak zpevnit pokožku a definovat rysy obličeje. Přístroj BEAR dostává energii do pleti prostřednictvím dvou kovových sfér, které jsou tvarované tak, aby pohodlně ošetřily jak větší plochy, tak i jemné linie.

Protože T-Sonic pulzace umožňují lepší absorbci účinných látek, je vhodné používat přístroj BEAR v kombinaci se speciálním sérem. K tomuto účelu je ideální SERUM SERUM SERUM od značky FOREO, které vám pomůže z mikroproudového ošetření vytěžit maximum.

zdroj: Foreo

Jak FOREO BEAR správně používat najdete v článku 
https://www.facestar.cz/seznamte-se-prichazi-mikroproudovy-pletovy-pristroj-foreo-bear/

Vánoční soutěž adventní kalendář 15. 12.

V naší adventní soutěži dnes můžete vyhrát FOREO BEAR v luxusní fuchsiové barvě. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a být ve správném 771 pořadí.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Související články