Adventní kalendář: Vyhrajte sluchátka pro hudbu na plný pecky

Hudba je v dnešní době neodmyslitelnou součástí života. Krátíme si s ní nejednu dlouhou chvíli a doprovází nás téměř na každém kroku. Proč si nedopřát svobodu i při jejím poslechu? Zbavte se přebytečných kabelů a užijte si volnost díky úplně bezdrátovým sluchátkům Panasonic True Wireless.

TWS sluchátka disponují dlouhou výdrží baterie. Pokud se přeci jen vybijí, můžete je rychle dobít v samonabíjecím pouzdře. Předností je u vyššího modelu také hybridní technologie rušení okolního zvuku. Díky ní si můžete užít izolovaný, ničím nerušený poslech.

Nejlepší dárek jsou pecky

Tato špičková bezdrátová sluchátka jsou vybavena pokročilou technologií potlačení okolního hluku (noise-cancelling neboli ANC), která umocní váš hudební zážitek i na rušných místech nebo v dopravě. Jedinečný a kompaktní design vám zaručí komfort. Moderní technologie těchto TWS sluchátek navíc kromě špičkové hudební reprodukce zajišťují také vysoce kvalitní telefonní hovory a nabízí stabilní připojení bez ztráty signálu i v přetížených oblastech. Malé rozměry sluchátek S300W byly dosaženy díky integraci Bluetooth antény a dotykového snímače uvnitř ovládací části sluchátek a zároveň zlepšením stability připojení.

Odolnost je dle IPX4, využití pro sport tedy nic nebrání.

Signál z mobilního zařízení do sluchátek se přenáší odděleně, což šetří energii. A navíc můžete poslouchat třeba jen z jednoho sluchátka. Perfektní hudební společník do každé situace, co říkáte?

Sluchátka výborně potlačují okolní hluk, dobře sedí, skvěle drží signál a když k tomu přidáte kvalitní a čistý zvuk, není co řešit. Máte dárek na Vánoce!

Jen ať to hraje

Nalaďte se do pohody s modelem RZ-S300W. Díky minimalistickému designu, třem barevným provedením a eleganci s nimi můžete vyrazit takřka kamkoliv. Sluchátka disponují technologií, která je chrání proti stříkající vodě, takže ani deště se bát nemusíte.

Sluchátka RZ-S300W navíc vydrží až 7,5h bez nabíjení. Nabíjecí pouzdro, které je součástí balení, zvládne nabít sluchátka na dalších 22,5h poslechu. Díky nabíjení Quick Charge vám nabití 15 minut zajistí 70 minut doby přehrávání. A to už je slušná doba. Oba modely True Wireless sluchátek Panasonic splní všechny vaše potřeby a vy si užijete život plný hudby bez limitů. 

Pro ovládání sluchátek Panasonic RZ-S300W slouží dotekové plochy, nastavení nelze měnit.

Vánoční soutěž adventní kalendář 5.12.

Právě dnes na Mikuláše můžete v naší vánoční soutěži vyhrát tyto elegantní bezdrátové pecky Panasonic RZ-S300W v bílé barvě. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Na jednoho (880 v pořadí) z Vás tu čeká dárek! 

Soutěžní otázka

až 7 hodinaž 17 hodinaž 30 hodin

Soutěž probíhá od 5.12. - 5.12.2020