FACESTARMódaAdventní kalendář: Vyhrajte nadčasové lepší dárky s Levi's®, které něco vydrží

Adventní kalendář: Vyhrajte nadčasové lepší dárky s Levi’s®, které něco vydrží

Originální GIVE BETTER aneb ZA LEPŠÍ DÁRKY. Rozhodnutí mají měřitelný dopad na svět kolem nás a snižovat svůj vliv na planetu můžeme i nyní, během Vánoc. Chtěli bychom na vás apelovat, nebo vás inspirovat, abyste u nakupování dárků a nových věcí trošku přemýšleli. O udržitelnosti. Například tím, že budete dávat jen takové dárky, které něco vydrží, kvalitní a nadčasové, takové, které lidé potřebují a chtějí. Ne něco, co si obléknou jen jednou. Ne něco, co by museli vracet.

Udržitelný přístup je hlavní myšlenkou nové zimní kolekce. V době klimatických změn a postupně mizejících zdrojů je prvořadé zavádění odpovědných, etických pracovních a environmentálních postupů – už si nemusíte vybírat mezi stylem a udržitelností. Levi’s® stále více využívá recyklované nebo inovativní nové materiály. Například revoluční tzv. bavlnizované konopí – konopné vlákno, které je upravené tak, aby vypadalo a bylo na omak k nerozeznání od tradiční bavlny.

Nebo řadu nových tkanin Sustainably Soft, tedy přátelských vůči udržitelnosti, vytvořených pomocí technologií Tencel™ Lyocell a EcoVero. A samozřejmě recyklované materiály, a to jak v přírodní (jako je bavlna), tak lidmi vytvořené formě (např. polyester).

Batohy z lahví

V Průvodci dárky Levi’s® najdete věci, které jsou nadčasové a vyrobené tak, aby dlouho vydržely. Od kultovních džísek, které miluje snad každý, přes množství kousků, které můžete nosit v několika vrstvách, až po stylové kabáty. zdroj: archiv Levi’s®

[ngg src=“galleries“ ids=“10″ display=“basic_slideshow“]

Budete vypadat skvěle a personalizované dárky dodají vánočním svátkům tu speciální atmosféru. Například batohy jsou z polyesteru z recyklovaných lahví. Takové dárky dodají nejen styl, ale i dobrý pocit. Prostě… ZA LEPŠÍ DÁRKY! se můžete vypravit do obchodu Levi‘s, který najdete na adrese Na Příkopě 6 v Praze nebo navštivte levi.com.

Vánoční soutěž adventní kalendář

Právě dnes můžete s námi vyhrávat originální „měkké“ Levi’s® dárky pod vánoční stromeček, které něco vydrží a nebudete je muset po Vánocích měnit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku mít štěstí. Dnes hrajeme o stylové oblečení a doplňky Levi’s®. Ve hře je celkem 5 originální cen.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Související články