FACESTARMódaAdventní kalendář: Vyhrajte batohy na cesty i do práce prostě ty nejstylovější

Adventní kalendář: Vyhrajte batohy na cesty i do práce prostě ty nejstylovější

Na dobu, kdy se staly batohy rovnocenným soupeřem kabelek, nikdy nezapomeneme. Už žádné bolesti zad! Někdo shání batoh do školy, někdo na výlety a někdo na každodenní tahání notebooku, obědů a dalších nezbytností do práce. Vybrali jsme ty nej, které udělají pod stromečkem radost.

Batohy už dávno nejdou jen do školy“ a do hor ale získaly si i čestné místo vedle našich oblíbených tašek. Výhodou je, že máte volné ruce, nehrbíte si záda, a ještě jsou skvělým módním doplňkem.

Výhodou je, že máte volné ruce, nehrbíte si záda, a ještě je skvělým módním doplňkem.

Batoh není tak kontroverzní, jako je například ledvinka, zato je více praktický. Místo kabelky ho můžete vzít ke všemu. Jen se vyhněte kombinaci vysokých podpatků a velkého batohu ve sportovním stylu.

Hlavně pohodlně

S menším koženým batohem do města neuděláte chybu. Vzít si ho můžete klidně ke květovaným šatům a k teniskám. Každému outfitu dodá trochu drzosti a mladistvosti a v tom má, narozdíl od kabelky, velkou přednost.

Batohy ve tvaru klasického vaku můžete střídat s pevnějšími hranatými. V těch se vám bude dobře nosit počítač, protože mívají výztuž na zádech. Mohou být v elegantním, koženém provedení, nebo v látkovém, které má sportovnější ráz a je navíc stylové. Pokud nechcete s batohem ztratit na své eleganci a ženskosti, vybírejte vždy v neutrálních barvách. Představujeme Thule Spira Backpack elegantní kompaktní batoh s více přístupovými body. Ideální pro práci, díky snadnému přístupu k notebooku do rozměru 13″ a tabletu do rozměru 10,1″. Praktickým řešením batohu je uspořádání různého příslušenství díky vnitřním kapsám, přihrádce na zip a strukturované kapse na dokumenty.

foto archiv Thule.

[ngg src=“galleries“ ids=“8″ display=“basic_slideshow“]

Pro dobrodružství

Na výlety do města a do práce se hodí pevný batoh, který je navíc odolný vůči povětrnostním vlivům, pro sport a každodenní dobrodružství. Ochrana obsahu před přírodními živly díky pevnému voděodolnému přednímu dílu a základně. Rychlý přístup k telefonu a drobným předmětům nabízí Thule Chasm Backpack. Vybrat si můžete z více barevných variant.

[ngg src=“galleries“ ids=“9″ display=“basic_slideshow“]

Vánoční soutěž adventní kalendář

Dnes můžete s námi vyhrávat originální a praktické dárky THULE pod vánoční stromeček. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku mít štěstí. Dnes hrajeme o stylové batohy Chasm a Spira Backback švédské značky THULE.

    Soutěžní otázka

    189819231942

    Související články