FACESTARBydleníAdventní kalendář: Vyhrajte a užijte si úklid jedním tahem i silou páry

Adventní kalendář: Vyhrajte a užijte si úklid jedním tahem i silou páry

Čistá domácnost bez bakterií během pár minut je sen každé z nás. Jak jí dosáhnout? Pomocí páry! Horká pára zahubí drobné organismy, odstraní zaschlé nečistoty a dostane se do hloubky. Vše zvládnete bez použití chemických přípravků. Úklid do Vánoc ještě stihnete.

Pokud vám záleží na ekologii a vlastním zdraví, pak je pro vás parní čistění ideální způsob, jak zbavit domácnost bakterií. Vlivem horké páry mizí nečistoty, dobrou zprávou je, že se vůbec u tohoto nenadřete. Už žádné namáhavé drhnutí a nespočet čisticích přípravků na různé povrchy.

Čistící zázrak pro alergiky

Pára je při úklidu domácnosti takový malý čisticí zázrak. Alergiky nejvíce dráždí prach, plíseň, roztoči nebo chemické přípravky. Horká pára účinně likviduje všechny nežádoucí alergeny, navíc nebudete potřebovat žádné chemikálie.

Síla páry na všechno

Díky páře můžete čistit bez obav celou domácnost. V koupelně si pára poradí s plísní i vodním kamenem. V kuchyni se zase postará o mastnotu na podlaze a zaschlou špínu. Zašlé spáry na podlaze mezi obklady a dlažbou budou zase jako nové a podlaha se bude lesknout, aniž byste museli použít leštidlo.

Co se týče podlahy, lze páru využít na všechny povrchy včetně dřeva, má-li ochranný nátěr. Ten je u novodobých plovoucích podlah samozřejmostí, takže se nemusíte bát, že byste ji jakkoli poškodili. Vileda Steam mop plochý XXL se stane nenahraditelným pomocníkem při úklidu u vás doma. Výhodou tohoto parního mopu je šířka mycí hlavice, ktera se dostane do každého kouta, těžko dostupných míst a uklidí tak jedním tahem větší plochyVileda Steam Mop XXL.

Použití je snažší, než si myslíte. K úklidu využívá horkou páru a to bez potřeby použití chemikálií, vystačí vám čistá voda. Nová metoda úklidu horkou párou zabíjí až 99,9 % bakterií. V balení najdete dva mycí návleky a speciální nástavec na koberce. Mycí návlek má 2 druhy vláken pro lepší odstranění nečistoty. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy. Abrazivní červená vlákna lépe odstraní i zaschlé nečistoty. Zašlapaná vlákna se znovu pozvednou, barvy se oživí a nepříjemné pachy zmizí. Díky speciálním nástavcům najdete pro parní mop i další využití.

Rozprašovací mop 

Sprejový mop je skladný a velmi pohotový protože má na svém těle nádobku s rozprašovačem, který se ovládá přímo na rukojeti, a dávkujete si tak míru navlhčení vytírané podlahy. Uvnitř rukojeti mopu VILEDA 1.2 Spray Max Box se nachází prostor, který naplníte čisticí tekutinou či vodou. Pak jen stačí stisknout spoušť a jemná mlha ze spodní trysky mopu se roznese na podlahu. Rozprašovač zajistí rozstřik čisticího prostředku přímo před mop. Při mytí tak nepotřebujete používat žádný kbelík s vodou. Mop je vždy po ruce a připraven pro každodenní úklid v domácnosti. Hodí se na laminátovou i dřevěnou podlahu, parkety, dlaždice, linolea či korkové povrchy.

zdroj: Vileda
zdroj: Vileda

Oboustranný návlek mopu VILEDA 1.2 Spray Max Box je vyroben z kvalitního mikrovlákna a lze jej vyprat v pračce na 60 °C bez použití aviváže a sušičky. Manipulace s mopem je jednoduchá, díky úspoře času a snadnému úklidu se právem stane vaším skvělým pomocníkem v domácnosti.

Vánoční soutěž adventní kalendář: 14.12.2020

V naší vánoční soutěži adventní kalendář dnes můžete vyhrát pomocníky do domácnosti pro váš rychlý a jednoduchý úklid. Na vítěze čekají tyto ceny od společnosti VILEDA. Mop parní VILEDA STEAM XXL POWER a pro tři z vás máme VILEDA 1.2 Spray Max. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Související články