Adventní kalendář: Vyhrajte a užijte si romantické Vánoce s Rotkäppchen

foto archiv Freepik

Tipů, jak utužit váš partnerský vztah a jak zároveň prožít chvíle plné romantiky, existuje celá řada. Jednotlivé tipy však působí na každého odlišným způsobem. Jinak vidí romantiku muži, jinak ženy. Připravili jsme pro vás proto tipy, které fungují na obě pohlaví a zaručujeme vám, že s nimi budete slavit úspěchy nejen o Vánocích.

Domácí romantika

O tom, jak se dá strávit romantický večer v pohodlí vašeho domova už bylo napsáno dost. Romantická večeře, ať už objednaná z restaurace nebo doma uvařená, vana plná voňavé pěny, sekt, jahody, vzájemná masáž. K těmto výjimečným okamžikům doporučujeme elegantní Rotkäppchen Riesling Sec. Tento sekt, vyrobený metodou kvašení vína v lahvi, zraje přes devět měsíců a okouzlí vás sofistikovanou svěžestí, harmonicky vyladěnou kyselostí a jemnými bublinkami s dokonalou persistencí.

and

Hlavní je, abyste si tento romantický rituál maximálně užívali. Proto doporučujeme vypnout mobilní telefon, rozhodně nezapínat televizi a pustit si maximálně relaxační hudbu. Pusťte z hlavy všechny starosti a věnujte se jen tomu, co právě prožíváte. Nemusíte ho praktikovat jen na Valentýna nebo v den, kdy máte nějaké společné výročí. Zkuste si ho užívat častěji, než jste byli dosud zvyklí.

and

Romantický wellness pobyt

Pokud už jste se domácí romantiky nasytili a chcete zažít něco jiného, ​​vydejte se například na romantický wellness víkend do nějakého pěkného hotelu. Takovým dárkem na Vánoce potěšíte zajisté nejen partnera nebo partnerku, ale i sebe.

Odpočinete si od každodenního stresu, zrelaxujete své tělo i mysl a užijete si chvíle, které máte jen a jen pro sebe, to občas potřebuje každý z nás. Komu by se nelíbilo nechat se hýčkat masážemi, užívat si léčivé zábaly, odpočívat ve vířivce, sauně či parní lázni? Obzvláště, když si k těmto procedurám můžete vychutnávat vychlazený sekt? Uvidíte, že romantický pobyt vašemu vztahu rozhodně prospěje.

Zahrajte si spolu společenskou hru

Společenské hry mají dlouhou a slavnou historii. Určitě máte k „Člověče, nezlob se!“ nebo nějakou jinou hru. Oprašte ji a zahrajte si na podlaze obývacího pokoje obklopeni pouze svíčkami. Uvidíte, jak je takto společně strávený čas příjemný. Dejte si na chvíli pauzu od zpráv a mobily nechte v druhé místnosti. Nebudete litovat.

Zahrajte si oblíbenou scénu z filmu nebo knihy

Nevíte, co dělat večer? Zahrajte si spolu oblíbenou scénu z příběhu, který znáte oba. V tomto případě nejde ani tak o to, zda se jedná o romatický příběh nebo o scénu z oblíbeného seriálu. Fantazii se v tomto případě meze nekladou.

Tak trochu jiná romantika

Romantické může být i to, že pozvete svou polovičku na procházku večerním městem plných vánočních světýlek. Dnešní doba dovoluje zažívat romantické chvíle i na dálku. Pošlete svému partnerovi email, sms nebo mu vložte do peněženky zamilovaný vzkaz. Pokud to běžně neděláte, uvidíte, že takové nečekané vyznání lásky bude mít velmi pozitivní vliv na domácí atmosféru.

freepik

Vánoční soutěž adventní kalendář 6.12. 

Dnes je druhá adventní neděle a my pro vás máme něco slavnostního pro opravdové romantiky. Luxusní sekt Rotkäppchen v dárkovém balení. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí. Hrajeme celkem o 5 dárkových setů Rotkäppchen.

Soutěžní otázka

198920002007

Soutěž probíhá od 6.12. - 6.12.2020