FACESTARKrásaAdventní kalendář: Vyhrajte a dopřejte si relax osvěžující koupelí

Adventní kalendář: Vyhrajte a dopřejte si relax osvěžující koupelí

Důležité je, jak a v čem své tělo necháte zrelaxovat. Koupel ve vaně uklidňuje, ale i povzbuzuje. Chybí vám energie pro předvánoční shon? Nebo si jednoduše potřebujete ulevit od stresu způsobeném přípravami na Vánoce? Vyberte vhodné koupelové přísady a dopřejte tělu potřebnou regeneraci!

Ve vaně se svaly i mysl uvolňují, dýchání je rovnoměrnější, čímž se lépe vdechují například aromatické oleje. Se vhodnými produkty bude tak pokožka zklidněná a hydratovaná.

Zdravější je sprcha

Pleti rozhodně neprospívá časté koupání a to z důvodu vysoušení, a proto kožní lékaři doporučují spíše sprchování. Do vany naplněné teplou vodou se tedy nenořte častěji než dvakrát za týden. Věřte, že si jí pak užijete daleko více.

Nesmíme také zmínit, že pokud má být koupel opravdu účinná, musí se uvolnit všechny svaly. Je potřeba, abyste si pod hlavu dali ruličku z ručníku, nohy opřely o hranu vany nebo stěny. Důležité je, aby jste byli uvolnění.

Únava před spánkem

Pokud do vany vstupujete s úmyslem oprostit se od psychického tlaku a připravit své tělo pro spánek, čas oddychu či mazlení připravte si lázeň o teplotě 35 až 38 stupňů.

Rozmazlujte se balíčkem wellness koupelových produktů TETESEPT Tvůj Odpočinek, který obsahuje dva druhy koupele s nimiž si dopřejete malý kus přírody ve vaší koupelně. Obě koupele obsahují cenné lázeňské liposomy s jedinečným efektem dvojí péče, které byly získány z přírodních zdrojů. Koupel má na pokožku blahý vliv a její účinek je dlouhodobý. Jedno balení koncentrátu vystačí až na deset koupelí.

Relaxaci podpoří koupelové přísady s obsahem éterických olejů z heřmánku, meduňky, ylang-ylang či levandule blahodárně zapůsobí na vaše smysly po dobu dvacetiminutového odpočinku, pokud ho budete zhluboka vdechovat.

Vychutnejte si vybrané koupelové koncentráty tetesept pro hřejivé uvolnění a relaxaci. Okamžitá péče díky koupelovým liposomům, která dodá vaší pokožce hebkost. Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována.

Antistresová koupel, která na rozdíl od té první spíše osvěžuje, než unavuje, by měla trvat nejvýše deset minut, a to při teplotě 38 až 39 stupňů. Pro tuto koupel jsou vhodné oleje obsahující výtažky z citrusů, mentolu, máty, eukalyptu, arniky a jiných, neboť na organismus působí povzbudivě. Na navození příjemné nálady se zase výborně hodí skořice, růže, jasmín, kosatec či jalovec. Nezapomeňte, že koupel by měla být zakončena studenou sprchou.

Dárková sada obsahuje:

Relaxace a pohoda – Dopřejte si Wellness koupel s levandulovým olejem, valerijským a zlatým mákem. Intenzivní relaxace – Doplňte palivo a získávejte novou sílu.

Wellness koupel s oranžovým olejem a mandarinovým olejem. Poskytuje trvalý odpočinek a vnitřní klid.

Indická ajurvédská koupel -Tělo, mysl a duše. Indická koupel. Lázeň s lotosovým květem, jasmínem a mandlovým olejem.

Orientální koupel hamám – Zažijte tradiční tradici koupání v Orientu. Výživná koupel s arganem a olivovým olejem, fíky a hamamovými bylinkami.

Okamžiky štěstí – Užívejte si intenzivní pocit péče s limetami a mandarinovým olejem

Odpočinek – Ponořte se a relaxujte. Intenzivní pocit péče s levandulem a pomerančovým olejem.

Pravidla koupelí

  1. Doba relaxace ve vaně nesmí být delší než dvacet minut a to kvůli vysoušení pokožky. 
  2. Teplota běžné koupele je 34 až 38 stupňů.
  3. Všechny použité přísady vždy důkladně z těla omyjte a na závěr se osprchujte. Doporučuje se minimálně chladný proud vody, aby oběhový systém zůstal stále aktivní.
  4. Osušte místa mezi prsty na nohou z důvodu vzniku kožních onemocnění. 
  5. Pokožce dopřejte ztracenou vláhu tělovým mlékem.

Relaxační koupele jsou jako účinný prostředek pro uvolnění ducha i těla přimo stvořené. Zavřete oči a ponořte se do jejich náruče. Odměnou vám bude čistá mysl, energie i krása.

Vánoční soutěž adventní kalendář 

Právě dnes startujeme náš adventní kalendář, ve kterém až do 24. prosince můžete s námi vyhrávat originální dárky pod vánoční stromeček. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku mít štěstí. Dnes hrajeme o luxusní relaxační sety TETESEPT v hodnotě 3000 Kč. Ve hře je celkem 6 dárkových balíčků, kde najdete to nejlepší pro vaši dokonalou koupel a relaxaci. 

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Související články