FACESTARKultura800 PRAŽSKÝCH PODNIKŮ ŽIJE FOTBALEM! VÍTE, KDE SLEDOVAT MISTROVSTVÍ? PORADÍME VÁM, JAK...

800 PRAŽSKÝCH PODNIKŮ ŽIJE FOTBALEM! VÍTE, KDE SLEDOVAT MISTROVSTVÍ? PORADÍME VÁM, JAK NA TO!

 

 

Podle údajů společnosti 2GIS, která provozuje stejnojmennou aplikaci s informačním systémem a 3D mapou, si mohou fanoušci vychutnat sportovní přenosy v celkem 803 pražských restauracích a barech. To představuje celou čtvrtinu všech hospod a hospůdek v metropoli. Téměř polovina podniků má bezbariérový přístup a u 287 z nich se bude fandit na letní zahrádce.

Užitečná aplikace pro milovníky fotbalu

and

„Fotbal je celosvětově nejpopulárnějším sportem a český fanoušek si tuto událost jistě nenechá ujít. Ti, kteří se nedostanou na stadion, mohou využít naše offline mapy 2GIS, aby si našli bar či restauraci, kde sportovní přenosy vysílají,“ říká Petra Dlabalová, marketingová specialistka společnosti 2GIS.

Navíc dodává: „Uživatelé aplikace 2GIS mají vždy k dispozici ty nejaktuálnější informace. Zjistí například, že 201 restaurací, které sportovní přenosy vysílají, je nekuřáckých nebo s nekuřáckým salonkem nebo že 92 jich má dětský koutek, což ocení především tatínkové. V případě pražských barů zjistí, že sportovní přenosy vysílá 257 podniků, 204 jich má wi-fi a 100 bezbariérový přístup.“

Jak hledat

and

Ten pravý podnik v Praze přesně podle vašich představ najdete v systému 2GIS snadno pomocí fulltextového vyhledávání a několika filtrů. Ve vybraném podniku si můžete rovnou zarezervovat stůl, protože 2GIS obsahuje i kontaktní údaje, a telefonní číslo vytočíte jediným kliknutím. Součástí je také navigace v MHD i pro automobily.

Informační systém s mapami 2GIS můžete používat online na webových stránkách www.2gis.cz. Všechny funkce a mapy jsou dostupné také prostřednictvím offline aplikace pro smartphony a tablety. Díky tomu fungují mapy i na místech, kam nedosáhne wi-fi či mobilní signál.

Tak do toho, jděte fandit a testujte užitečnou aplikaci, nám se osvědčila.

Zdroj foto: 2GIS, Pixabay.com, u21euro2015.cz

Související články