7 věcí, které by měly být na seznamu milovníků fitness

Pravidelný pohyb je důležitý v každém věku. Chcete-li své postavě a zdraví ovšem skutečně prospět, vybírejte takový, který si vaše tělo skutečně žádá. 

1.       Vydat se na dobrodružnou túru

Vydat se do přírody na dobrodružnou túru by mělo být číslo jedna na vašem seznamu. Není nic tak obohacujícího, jako klid a nádherný výhled v tiché přírodě.

 Tip: Odvažte se a zkuste si skočit bungee jumping!

2.       Běžet maraton

Běžet maratón může být klasický cíl pro ty, kteří se chtějí dostat do formy. Dlouhá vzdálenost uběhnutá během maratonu vám dává skutečný pocit z vykonané práce a přinese fyziologický prospěch vašemu tělu.

 TIP: Udělejte tento cíl atraktivnější a přihlaste se na maraton!

3.       Zajít na kruhový trénink

Kruhový trénink alias „Kruháč“ je sice těžký ale úžasný, jak získat svalovou sílu a zároveň vytrvalost, je vhodný pro budování hmoty i pro spalování tuků ze všech tělesných partií. Buďte hrdinkou a vyrazte na pořádný Kruháč!

Tip: Zkuste TRX Kruhový trénink!

4.       Začít chodit plavat

Plavání má mnoho pozitivních dopadů na úroveň tělesného tuku a inzulínu. Pokud nejste zrovna „aqua“ žena, pak začněte od základů.

Tip: Zajděte si na skupinovou lekci, která vás udrží motivované a sociálně propojené!

5.       Být mistryní jógy

Jóga je další cvičení, které vyžaduje minimální vybavení a pomáhá při protažení těla, zlepšuje držení těla a snižuje hladinu stresu.  

6.       Zvládnout 10 shybů denně!

Shyby patří mezi nejtěžší cviky vůbec, a proto jsou také součástí vojenského výcviku. Pro většinu žen je i jeden správně provedený shyb velikou zátěží, zkusme proto zvládnout alespoň 10! Nezapomeňte přibalite bezdrátová sluchátka, která vás nakopnou. My jsme pro model Jabra Elite 75t Active, jediná sluchátka, která nevypadávají z uší, mají vyladěný zvuk a odolávají vodě i potu a to ve fitku oceníte. 

Sluchátka jsou navržena pro aktivní životní styl a tak nic nenaruší vaši možnost naplno si užívat sportu, hudby i volání. A výdrž? Ve spojení s nabíjecím pouzdrem to dělá skvělých 28 hodin.