FACESTARSex a vztahy7 nejlepších milostných poloh vhodných pro početí dítěte

7 nejlepších milostných poloh vhodných pro početí dítěte

I když někteří lidé tvrdí, že pro početí je nejvhodnější misionářská poloha (muž nahoře), protože v ní hraje roli gravitace, není pro to žádný vědecký důkaz.

1. Technika koitálního vyrovnání

Vyzkoušejte tzv. techniku koitálního vyrovnání. V osmdesátých letech minulého století ji začal razit americký psychoterapeut Edward Eichel jako techniku, která vede k lepšímu uspokojení ženy. Je to varianta misionářské polohy. Možná už ji znáte, aniž byste si uvědomovali, že jde o trošku jinou polohu.

Když je váš partner nahoře, posuňte jeho váhu směrem ke svým ramenům a vyrovnejte svou pánev s jeho pánví. Nohy mějte pokrčené, vytvářejte protitlak proti jeho přírazům a přitom rotujte pánví. Tento pohyb bude velmi stimulující i pro jeho orgasmus.

2. Poloha nůžek (také hvězdice)

Lehněte si na bok a jednu nohu zdvihněte. Váš partner si lehne také na bok proti vám a své nohy položí mezi vaše. Chyťe se za ruce a tlačte pánve k sobě, zatímco horní polovinu těla budete naopak tlačit směrem od sebe. Tohle dobrodružství zajistí hlubší penetraci a zároveň velmi intenzivní
prožitek.

3. Na všech čtyřech se zdvihem

Pokud máte dělohu umístěnou tak, že směřuje do zadní části pánve, může být poloha zezadu pro početí nejlepší. Vyzkoušejte během tohoto způsobu soulože malý trik. Když jste v poloze na všech čtyřech, vymrštěte zadek a jednu nohu vzhůru. Pokud ležíte na břiše, zdvihněte zadek co nejvýše a zkuste jednu nohu zaháknout za partnera.

4. Nohy na ramenou I

Tato poloha vám také pomůže objevit bod A, což je vysoce erotogenní bod mezi bodem G a čípkem. Muž si sedne s pokrčenýma nohama a rukama se opře vzadu, žena udělá totéž,
ale nohy položí muži na ramena.

5. Nohy na ramenou II

Toto je jednodušší varianta polohy s nohama na ramenou partnera. Žena si lehne k okraji postele, muž si k ní stoupne a žena mu položí nohy na ramena.

6. Obrácená kovbojka

V této poloze má žena větší kontrolu nad hloubkou penetrace. Žena klečí (může být i v podřepu) na ležícím partnerovi, otočená zády k jeho tváři. Pohyby pánve vzhůru a dolů pomáhá k hluboké penetraci. Může také své tělo natáčet od předklonu po záklon.

7. Poloha na boku

Přitulení v posteli může být skvělým výchozím bodem – objetí partnera může mít jak citovou, tak sexuální funkci. Žena leží na boku a muž leží za ní, obejme ji zezadu a pronikne do ní. Žena pootočí horní polovinu těla, taže jsou tváří k sobě. Oba partneři tlačí pánve proti sobě a horní poloviny těla od sebe.

Související články