FACESTARMóda a krása55 BAZÉNŮ, KOUPALIŠŤ A PLAVECKÝCH STADIONŮ. KDE SE TEDY V PRAZE ZCHLADIT?

55 BAZÉNŮ, KOUPALIŠŤ A PLAVECKÝCH STADIONŮ. KDE SE TEDY V PRAZE ZCHLADIT?

 

 

Chytrá aplikace usnadní koupání

and

Najít nejbližší koupaliště je ode dneška snadné. Přehled vodních ploch vhodných k plavání mapuje informační systém s 3D mapou Prahy 2GIS. Díky této aplikaci se mohou Pražané předem informovat o tom, kam k vodě vyrazit, jaká je otevírací doba nebo si mohou vyhledat trasu přímo do areálu.

2GIS mapuje nejrůznější místa v Praze a každý měsíc údaje aktualizuje. V Praze je téměř šest desítek míst, kde se zchladit, a dle posledních statistik 2GIS z července 2015 v prázdninovém období většina koupališť otevře své brány od 9.00 a zavře mezi 19.00 a 20.00 hodinou.

Jak vybrat z 60 koupališť to nejlepší

and

Propracovaný informační systém aplikace 2GIS umožní uživatelům díky chytrým filtrům snadno a rychle najít vybrané koupaliště či bazén a zjistit o něm veškeré potřebné informace – vstup do areálu, fotografie, otevírací dobu nebo odkaz na webové stránky, kde zjistí vstupné. Plánovač trasy pomůže také s nejrychlejším vyhledáním cesty. Stačí jen do vyhledávače napsat místo, které chcete navštívit, a informační systém ho vyhledá a na 3D mapě vás nasměruje přímo ke vstupu do budovy. Každého řidiče potěší možnost najít parkovací plochy a zóny – a informace o jejich kapacitách a případné ceně parkovného.

Jak pracovat s mapou 2GIS?

and

Do vyhledávače napište místo, které chcete navštívit, a informační systém vám na 3D mapě místo ukáže včetně vstupu do budovy, otevírací doby, možnosti platby, kontaktu či webových stránek.
Zvolte si variantu dopravy – jedete-li MHD nebo autem, využijte plánovač trasy. Uvidíte také nejbližší parkoviště, počet parkovacích míst, informace, zda jde o veřejná místa nebo placené zóny, kolik se platí za hodinu, od kolika do kolika hodin jsou parkovací místa bezplatná i jak dlouho smíte na některých stát.
Můžete přidat místo do oblíbených, abyste se k němu v případě potřeby mohli co nejrychleji vrátit.

Až to bude venku opět na koupání, už víte, jak rychle najít nejbližší bazén. Určitě nám dejte vědět, jak jste si to užili!

Související články