FACESTARSex a vztahy5 věcí, nad kterými se zamyslet před pořízením prvního vibrátoru

5 věcí, nad kterými se zamyslet před pořízením prvního vibrátoru

Lákají vás svody potěchy s vlastní erotickou hračkou a chcete si koupit svůj první vibrátor? Nebo plánujete tohoto malého erotického pomocníka věnovat partnerce či kamarádce jako dárek? Než se pustíte do samotného výběru a nákupu tohoto „přenosného potěšení“, měli byste si odpovědět na pět zásadních otázek. Odpovědi vám totiž usnadní výběr a zvýší pravděpodobnost, že hned napoprvé naleznete toho pravého.

Jaký orgasmus je váš nejoblíbenější?

První a nejdůležitější otázka zní: jaký orgasmus preferujete? Pokud zavítáte na stránky sexshopu, zahltí vás nepřeberné množství vibrátorů všech možných typů. Abyste se v nich zorientovala, je dobré o sobě už trošku něco vědět.

Dosáhnete vyvrcholení rychleji drážděním klitorisu, nebo si naopak nejvíce užijete při stimulaci bodu G? Nebo raději kombinaci? Možná dokonce preferujete anální orgasmus… Ať už je váš oblíbený kterýkoliv, vibrátor přímo na dráždění vaší nejoblíbenější erotogenní zóny na Sexshopiku jistě snadno najdete.

Pokud byste si před nákupem měla ze všech otázek odpovědět na jedinou, zvolte tuto. Pak je téměř jisté, že vás váš nový společník zavede na vrchol klidně během pěti minut.

Užijete si „velké divadlo s malým kašpárkem“, nebo preferujete pořádného macka?

Druhá důležitá otázka samozřejmě směřuje k velikosti. I zde při výběru záleží především na vašich zkušenostech a preferencích. Výhoda vibrátoru však samozřejmě spočívá také v tom, že si můžete jeho prostřednictvím plnit své tajné sny a vyzkoušet všemožné velikosti v celém jejich spektru – od maličkého vibrátoru na prst až po obřího macka, na jakého nenarazíte ani v nejdivočejším pornu.

Přírodní či designový?

Jak chcete, aby váš nový společník vypadal? Preferujete naturalistický vzhled přirozeného penisu? Nebo dáte přednost designovému kousku třeba s funkcí vyhřívání, který byste se nemusela ani bát vystavit ve vitrínce? U vibrátoru je sice na prvním místě funkce, ale stejně jako u ostatních věcí denní potřeby, i zde příjemný vzhled, který bude lahodit vašemu oku, udělá mnohé.

Kde všude chcete vibrátor používat?

Proč taková divná otázka? Pokud plánujete brát vibrátor na dovolenou či pracovní cestu, nebo jej dokonce používat potajmu v ložnici, zatímco je partner v druhém pokoji, bude vás zajímat i hlučnost vibrací.

Určitě bezvýhradně neplatí rovnice, že čím tišší vibrátor, tím vyšší kvalita. Proto je důležité zhodnotit, jestli si můžete trošku hlučnější kousek vůbec dovolit, nebo chcete své hrátky raději držet v tajnosti.

Experiment nebo klasika aneb na materiálu také záleží

Poslední – avšak rozhodně nikoliv nejméně důležitá – otázka, směřuje k materiálu. Dnes je rozhodně nejoblíbenějším materiálem pro výrobu erotických hraček lékařský silikon, který suverénně nahradil nepříjemné a nepříliš bezpečné plasty. To však neznamená, že byste se nemohla i při výběru materiálu malinko zapotit. Sexshopik kromě klasiky nabízí totiž také například skleněná dilda, která můžete zahřát či namrazit podle svých chutí a užít si masturbaci zase trošku jinak.

V tomto článku jsme shrnuli pouze pár základních bodů, které byste při výběru vibrátoru měla zvážit. Pokud si chcete být výběrem skutečně jistá, doporučujeme k přečtení rozsáhlejší návod Jak vybrat vibrátor, ve kterém se o nákupu svého nového kamaráda dozvíte naprosto vše.

Související články