FACESTARŽivotní styl5 rad, jak si s kamarádkami vyrazit častěji

5 rad, jak si s kamarádkami vyrazit častěji

Známe to všechny. Práce, rodina, domácnost, nějaké to cvičení. V kolotoči každodenních povinností je někdy těžké najít si chvilku sama pro sebe, natož pak na večerní povyražení s kamarádkami. Když se nám po dlouhém domlouvání nakonec podaří sejít, visí ve vzduchu otázky typu „proč jsme se nesešly dříve“ nebo „proč se nescházíme častěji“? Při loučení si zase slibujeme, že to musíme brzy zopakovat, na což ale často po příchodu domů a návalu dalších aktivit a úkolů pozapomeneme. Co nám tedy brání scházet se častěji? Nejlépe se přeci odreagujeme v kruhu těch, které nás znají nejlépe. Máme pro vás 5 rad jak zařídit, abyste se s holkami sešly častěji.

Společná řeč

Založte si s kamarádkami společnou skupinu na některém z messengerů, kde se budete snadno domlouvat. Sdílejte zde fotky a videa ze skvěle vydařených akcí, které vám vždy připomenou, jak jste si společný čas parádně užily.

Scházejte se pravidelně

Řádem nic nezkazíte. Co takhle scházet se každý první pátek v měsíci nebo vždy společně oslavit příchod nového ročního období? Scházejte se vždy, když má některá z kamarádek narozeniny nebo svátek.

Scházejte se vždy, když má některá z kamarádek narozeniny.
Scházejte se vždy, když má některá z kamarádek narozeniny.

Plánujte dopředu

Domluvte se s předstihem, jaký termín bude všem vyhovovat, a už s ním pokud možno nehýbejte. Na dohodnutý den si neplánujte žádné pozdní pracovní schůzky. Děti pohlídá manžel nebo hodná babička.

Dnes to vedu já

Na závěr večera určete jednu z vás, která příští setkání naplánuje, včas vám termín připomene a zarezervuje stůl.

Společný víkend

Proč nevyrazit někam třeba i na celý víkend? Pokud vše zajistíte dopředu, snižujete tím šanci, že některá z vás na poslední chvíli akci odřekne.

Společné chvíle si zpříjemněte dobrým jídlem a párty drinkem – třeba ochuceným cidrem Frisco, který je ideálním osvěžením pro každý dámský večírek. Každá z vás si může vybrat podle své chuti od klasické Brusinky až po exotický Ananas & Lemongrass.

and and

 

 

 

 

 

Rada na závěr zní: neodkládejte. Vždy se najde něco, co budete muset udělat, vyřídit, zařídit. Ale bude to tu i zítra.

Související články