5 nejluxusnějších hotelů na exotických Bahamách!

Bahamy jsou nádherné, tropické, snadno přístupné místo (můžete dostat na Bahamy od většiny velkých měst v USA), a nepřeplněné turisty jako jiné Karibské ostrovy. Ať už hledáte odpočinek v klidné přírodě nebo aktivní dobrodružství, Bahamy jsou tím správným místem! 

Bahamy jsou nádherné, tropické, snadno přístupné místo (můžete dostat na Bahamy od většiny velkých měst v USA), a nepřeplněné turisty jako jiné Karibské ostrovy. Ať už hledáte odpočinek v klidné přírodě nebo aktivní dobrodružství, Bahamy jsou tím správným místem! 

Atlantis Paradise Island

Pro rodiny nebo skupiny hledající uvolněnou atmosféru ale zároveň zábavnou alternativu DisneyWorldu, to všechno najdete v resortu Atlantis Paradise.

Můžete například komunikovat s delfíny a lachtany či strávit odpoledne v Aquacentru, který má 18 tobogánů (včetně jednoho, který vás provede tunelem přes laguny plných žraloků). Pro odvážnější je tu připraveno šnorchlováni přes děsivé ruiny ztraceného města Atlantidy a pro dospělé zase trošku hazardu v kasinu. Pro maminky je připravena uvolňující masáž v lázních Mandara, pro páry zase elegantním večeře v proslulém Café Martinique.

www.atlantisbahamas.com

www.atlantisbahamas.com

www.atlantisbahamas.com

www.wilsonassociates.com

The Cove Atlantis

Pokud nejsem zastáncem velkých přeplácaných středisek, The Cove pro vás bude pohodlnější místem, které se nachází luxusní čtvrti. Hotel nabízí prostorné a promyšleně navržené apartmány a obsahuje všechen luxus, který byste očekávali od čtyřhvězdičkového hotelu. V tomto středisku najdete také mnoho bazénů a pláží a doprovodný mix DJ vás naladí na správnou vlnu.

edsaplan.com

cdn.true-beachfront.com

www.atlantisbahamas.com 

Coral Sands Hotel, Harbour ostrov

 Hotel Coral Sands je luxusní hotel se 38 majestátní pokoji a přímořskými chatkami, avšak hlavním klenotem je Villa Carissa – soukromá vilka se třemi ložnicemi, třemi koupelnami a s vlastním bazénem.

V hotelu jsou k dispozici golfové vozíky, které jsou hlavním prostředkem na Harbour ostrov plný obchodů a restaurací. I když možná se nebudete chtít odtrhnout od hotelového vyhřívaného sladkovodní bazénu, růžové písčité pláže a vynikajícího jídla, co tento hotel nabízí.
www.coralsands.com/

secretsdevoyages.com

cheaprooms.com

media-cdn.tripadvisor.co 

Grand Lucayan Resort

Grand Lucayan Resort není zrovna luxusní “butique“ hotel, ale s více než 500 pokoji a apartmá, 18-ti jamkovým golfovým hřištěm, čtyřmi tenisovými kurty, kasiny a lázněmi je prostě něco mnohem více.

VZHŮRU NA NÁKUPY DO LONDÝNA! PORADÍME, JAK A KDE EFEKTIVNĚ VYUŽÍT NÁKUPNÍ ENERGII

 Pro milovníky „all inclusive“ hotel tuto možnost nabízí, ale pokud dáváte přednost stylu „à la carte“, rezervujte si jeden z 51 speciálních apartmá, které nabízejí oddělenou ložnicí a obývací pokoj, dvě plně zařízené koupelny, a expanzivní balkony nebo terasy s výhledem na oceán. Je těžké uvěřit, že tohle všechno je jen 60 mil od Floridy. caribjournal.com

szallashelyek-utazas.info

4.bp.blogspot.com

exp.cdn-hotels.com

One&Only Ocean Club, Paradise Island

Tento jedinečný hotel patří mezi nejstylovějších resorty na Bahamách. Existuje zde celá řada kategorií pokojů s výhledem do zahrady či apartmány s výhledem na oceán, stejně jako soukromé zahradní chaty s vlastním ponornými bazény.

One&Only Ocean Club zahrnuje zázemí pro golf, tenis, wellness, vodní sporty i fitness. Během svého pobytu v hotelu The One&Only se můžete věnovat také dalším aktivitám včetně potápění, šnorchlováni nebo rybaření.

Ale pokud opravdu hledáte vyšší „level“ luxusu, pronajměte si jednu z extravagantních vilek, které se mohou pochlubit vynikající polohou přímo u pláže a vlastními bazény.

barrydesign.com

nassauparadiseisland.com

oneandonlyresorts.com
2xkcvt35vyxycuy7x23e0em1a5g.wpengine.netdna-cdn.co

photos.prnewswire.com

www.worldpropertyjournal.com