FACESTARMóda a krása5 KLÍČOVÝCH ZÁSAD HLADCE OHOLENÉ TVÁŘE: VYHRAJTE ZBRUSU NOVOU TECHNOLOGII!

5 KLÍČOVÝCH ZÁSAD HLADCE OHOLENÉ TVÁŘE: VYHRAJTE ZBRUSU NOVOU TECHNOLOGII!

 

 

Jednodenní strniště je sexy, ale jen v případě, že mužům rostou vousy rovnoměrně a řádně se o ně starají. Takových je bohužel stále mále. Realita je jiná – tvář samá jizva nebo bolák a vynechané mapy, kde si vousy žijí vlastním životem. Když už dojde na holení, můžete se smíchy počurat při sledování grimas, které váš drahoušek před zrcadlem s břitem v ruce předvádí. Ale s tím je konec.

and

Nová éra holicích strojků

Značka Gillette neustále zlepšuje kvalitu svých holicích strojků, aby byly pro muže skutečně tím nejlepším. Břity zůstávají i nadále rovné, tenké a ostré a nový holicí strojek Gillette Fusion ProGlide s technologií FlexBall™ nyní navíc představuje rukojeť, která se pohybuje a otáčí, aby se přizpůsobila mužské tváři. Každá holicí hlavice tak dosahuje maximálního kontaktu s konturami obličeje a pomáhá oholit prakticky každý vous, ať už roste na tvářích nebo na bradě, kde je náročnější se oholit.

Inovativní technologie

and

Technologie FlexBall, která znamená v ovladatelnosti holicího strojku skutečně nový rozměr, staví na inovaci, vůbec první výkyvné holicí hlavě, kterou značka představila v roce 1977. Tato holicí hlava se sice pohybovala pouze ve dvou směrech, stala se však standardem u všech holicích strojků Gillette. Technologie FlexBall nyní přidává zásadní třetí rozměr, takže se holicí hlava přizpůsobí každé tváři. Výsledkem je větší rozsah pohybu umožňující těsnější kontakt s pokožkou než u předchozích holicích strojků Fusion.

Ke klíčovým vlastnostem zbrusu nového holicího strojku Gillette Fusion ProGlide s technologií FlexBall patří těchto 5 klíčových prvků:

·         vylepšená rukojeť umožňující holicí hlavě plnější záběr, která pak kopíruje kontury obličeje a udržuje těsný kontakt s pokožkou

·         ergonomičtější úchop pro přesnější manipulaci.

·         spolehlivé holicí hlavice, které mají i nadále pět tenkých, jemných břitů umístěných blízko u sebe s potahem snižujícím tření pro snadné holení s menším taháním a vytrháváním

·         zvlhčující pásek Lubrastrip, který umožňuje hladký pohyb holicího strojku po pokožce i při opakovaných tazích

·         stabilizátor, který zachovává optimální rozestup mezi břity

Vyhrajte pro něj „lepší holení“

Abyste se doma přesvědčili doslova na vlastní kůži, jak nové holicí strojky fungují, připravili jsme si pro vás soutěž o 4 strojky Gillette Fusion ProGlide s technologií FlexBall. Opět stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku:

V KTERÉM ROCE ZNAČKA GILLETTE PŘEDSTAVILA PRVNÍ VÝKYVNOU HLAVICI?

a) 1976

b) 1977

c) 1978

Správné odpovědi zasílejte na emailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět přidejte heslo „GILLETTE“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Soutěž probíhá od 14. 7. – 26. 7. 2015 do 24:00h!

Gratulujeme a výhry posíláme: Jan N., Milovice, Aleš T., Písek, Jana B., Františkovy Lázně, Karel M., Ostrava.

Související články