3 trendy sporty, se kterými můžete začít i vy!

and-black-leggings-doing-yoga-3820345"/>

Blíží se jarní a letní období. S ním se nám rovněž blíží i přijatelné počasí a možnost začít s novými sporty a pohybem. Jaké sporty jsou ale trendy a mezi moderními disciplínami si získaly velkou oblibu? Pojďte se podívat na tři z nejoblíbenějších sportů z kategorie moderních. Začít s nimi můžete i vy!

Akčnější cyklistika s BMX?

Existují i tací, pro které může být běžná cyklistika zkrátka naprosto čirá nuda. Koukáte před sebe, občas poskočíte přes hrbol a vyhnete se louži. Pokud se nechcete nudit a máte rádi akci a nebojíte se pádu, tak vám navrhujeme zkusit BMX. BMX je způsob cyklistického vyžití, které najdeme na různých skateparcích a specializovaných kopcovitých drahách. BMX kola jsou mnohem nižší a menší, než ta běžná a zároveň jsou odlehčena o naprostou většinu příslušenství včetně přehazovaček.

V BMX se pořádají efektivní soutěže a zároveň jezdí zcela rekreačně víceméně kdekoliv, kde máte k dispozici přívětivou dráhu. BMX kolo navíc poslouží i pro běžné projetí a není dražší než ta jízdní.

BMX je způsob cyklistického vyžití, které najdeme na různých skateparcích a specializovaných kopcovitých drahách.

Skateboarding stále vede

Pokud se přesuneme na sporty, pro které je ulice domovem, tak musíme neustále držet korunu krále pevně na hlavě skateboardingu. V prknových sportech stále vede nejen díky svojí nenáročnosti na materiální podstatu, ale také díky modernímu pouličnímu stylu.

Kamenné obchody i e-shopy vám dokáží nabídnout veškeré potřebné vybavení jako například kvalitní skate desky a na vás pak je pouze cesta do skateparku. Nebojte se jedné modřiny, protože přátelskou atmosférou i vyžitím skateboarding stále patří po právu mezi nejpopulárnější mladé sporty.

Skateboarding stále patří po právu mezi nejpopulárnější mladé sporty.

V kolektivu pouze florbal

Jako populární kolektivní sport musíme jednoznačně zmínit florbal. Odlehčená varianta hokeje ze severní Evropy je spojení neuvěřitelně rychlé a fyzicky náročné hry. Na vrcholné úrovni je florbal ohromným tahounem pro mladé hráče a stejně tak si jej mohou v přátelském tempu zahrát i starší generace. Stejně jako skateboarding má florbal opět materiální výhodu. Postačí jen florbalová hůl a sportovní oblečení a můžete se s chutí pustit do sportu!