3 nezbytnosti, bez kterých se na dovolené neobejdete! Krása až na prvním místě

Storyblocks

Chystáte se k moři a přemýšlíte, co s sebou? Váha kufru je dost omezená a tak se budete muset smířit jen s nutným minimem. Oblečení je jednoduché, postačí plavečky a nějaké stylové šaty. Co ovšem nesmí chybět v kosmetické taštičce? Jsou to tyto 3 zázraky.

Pokud chcete být na dovolené krásná a je pro vás důležité udržet svou pleť, vlasy i tělo zdravé, sbalte si tyto 3 maličkosti.

Kvalitní opalovací krém

I když je snem každé ženy vrátit se z dovolené co nejvíce opálená, nezapomínejte při tom na zdraví. To, že se namažete opalovacím krémem, ještě neznamená, že se neopálíte. Nepodceňujte sluneční záření a zvolte raději vyšší ochranný faktor, vaše kůže vám to vrátí v podobě zdravé a bronzově vypadající kůže.

Na trhu je celá řada produktů na opalování a to od dostupných cen až po ty trochu vyšší. Za kvalitu je ovšem třeba zaplatit.

Hydratace, hydratace a zase ta hydratace

Tato voda pokožku vyživuje a brání organismu v přehřátí, rozhodně jde tak o dobrou investici pro svou kosmetiku.
Tato voda pokožku vyživuje a brání organismu v přehřátí, rozhodně jde tak o dobrou investici pro svou kosmetiku.

Slunění dělá s pokožkou své a tak je potřeba dopřávat pleti pravidelný přísun vody. A to, jak pitným režimem, tak vhodnou kosmetikou. Jedině tak bude moci zůstat pokožka hebká, pružná a zářivá. Do plážové tašky tak rozhodně přidejte rozprašovač s pleťovou vodou, který nejen osvěží, ale podá pleti SOS hydrataci. Doslova zázraky umí produkty značky SynCare.

K moři doporučuji zabalit rozhodně biominerální tonikum ve spreji, který pleť v jednoum kroku zklidňuje, hydratuje a následně i osvěžuje. Navíc tato voda pokožku vyživuje a brání organismu v přehřátí, rozhodně jde tak o dobrou investici pro svou kosmetiku.

Plavidelným používáním udržíte v pleti potřebnou a přirozenou vlhkost.

Dalším krokem v hydrataci je rozhodně ranní a večerní péče s vhodnou hydratační kosmetikou. Tipem od nás je z řady SynCare hydratační gel s arganovým olejem a skvalanom. Gel má lehkou texturu a je plný vitamínů pro intenzivní hydrataci. Pleť je tak okamžitě osvěžená a projasněná. Plavidelným používáním udržíte v pleti potřebnou a přirozenou vlhkost.

Na celý sortiment kosmetiky SynCare se můžete podívat na stránkách www.syncare.cz nebo v lékárnách či kosmetických salónech.

Bez kokosového oleje ani ránu

Tento zázračný produkt má právě v době letních dovolených velký význam. Nejen, že se jím krásně promastíte a provoníte. Své uplatnění si najde především v péči o vlasy. Jistě nechcete mít od sole vysušené a polámané vlasy.

Tip od nás: Předtím, než vyrazíte na pláž, si vlasy spleťte do copu. Vlasy od kořínků až ke konečkům pořádně promastěte „kokosákem“. Nemusíte se mastnoty bát, vlasy budou vypadat jako mokré, což logicky u moře není překážkou. Večer vlasy ošetříte šampónem a kondicionerem. Uvidíte, že následky slunce a slané vody nebudou mít šanci.