3 kroky, jak o sebe dbát i v karanténě

Doba karantény se může zdát neúnosnou a nezdá se, že by v dohledné době skončila. Jarní úklid dělají i jeho největší odpůrci a k tomu se z většiny lidí začínají stávat téměř profi pekaři i cukráři. Domácí karanténa se stává pomalým a nudným utrpením i pro ty nejzarytější introverty. Proč si ji nezpestřit pěkným dárečkem, který vám pomůže zachovat si dobrou náladu, a navíc také fyzické i psychické zdraví? Erotické pomůcky vám zlepší náladu ať už žijete sama či v páru.

Pečujte o sebe – detailně poznejte všechna zákoutí svého těla

Nabídka prémiového účtu na nejoblíbenějším serveru s pornem napovídá docela dost, jak lidé nejraději tráví svůj čas v karanténě. Za zkoušku rozhodně stojí. Ale proč si příjemné osamocené chvilky ještě trošku nezpestřit? Hrajte si se svým tělem.

Poznejte se do nejmenších detailů – ať už sama či s partnerem. Najděte všechny možné cestičky, které vás oba dovedou až na samotný vrchol.

Sexshopík nabízí své služby i v těchto těžkých dobách – a dokonce na něm můžete pořídit i roušku či dezinfekci.

Povinná domácí výbava každého milovníka milování

Klasika v podobě vibrátoru by dnes už neměla chybět skutečně žádné ženě. Nejen že je vibrátor snadnou cestu ke klitorálnímu i vaginálnímu orgasmu, ale můžete jej použít i k objevování erotogenních zón po celém těle. K tomu může v krajních případech posloužit také jako masážní strojek, který vám uvolní zatuhlá ramena, když zrovna není k dispozici partner.

Vibrátor Svakom Amy

Chybět by vám samozřejmě neměly ani Venušiny kuličky, které jsou nepostradatelnou pomůckou v péči o tělo a lubrikační gel.

Staňte se bohyní i femme fatale

Ve chvíli, kdy dosáhnete dokonalého poznání svého těla se stane několik věcí. Především vám stoupne sebevědomí, které bude vyzařovat z celého vašeho postoje.

S pomocí Venušiných kuliček si posílíte pánevní dno, čímž vylepšíte i držení těla a sebevědomí z vás bude přímo prýštit. Pak už stačí vybrat jen vhodné šaty, decentní make-up a po karanténě zaručeně okouzlíte i toho nejzarytějšího bručouna.