FACESTARSex a vztahy11 NEJŠÍLENĚJŠÍCH AMERICKÝCH ZÁKONŮ, KTERÉ SE TÝKAJÍ SEXU: OPRAVDU TAKOVÉ ZÁKONY EXISTUJÍ?

11 NEJŠÍLENĚJŠÍCH AMERICKÝCH ZÁKONŮ, KTERÉ SE TÝKAJÍ SEXU: OPRAVDU TAKOVÉ ZÁKONY EXISTUJÍ?

 

 

1. V Kalifornském Bakersfieldu nesmíte mít nechráněný sex se Satanem

Město Bakersfield leží asi 193 km severně od Los Angeles a v 80. letech minulého století bylo zaplaveno vlnou sexuálního zneužívání dětí, která byla spojována s jakousi satanistickou sektou. Zmíněný zákon však podle místních úřadů nikdy neexistoval a jedná se o městskou legendu.

2. Ve městě Newcastle v americkém Wyomingu se nesmí souložit v mrazáku

Znáte ty obrovské mrazicí místnosti, které máte ve velkých obchodech? Nedokážete si představit párek teenagerů, kteří tam pracují na brigádě, jak si v chladu užívají pěkně žhavé chvilky? Možná by podobná vyhláška nemusela být úplný nesmysl. Podle městských úředníků žádná taková vyhláška neplatí, nicméně prý nemůžou potvrdit, že nikdy neexistovala.

3. V Annistonu v Alabamě se nesmějí vyrovnávat dluhy z kulečníku sexuálními službami

Takový zákon klidně mohl být vydán poté, co k něčemu podobnému došlo. Úřady toho města však e-mailem potvrdily, že nic takového není v záznamech.

4. Ve městě Connorsville ve Wisconsinu se nesmí střílet, když má žena orgasmus

V první řadě takový zákon nemohl nikdo vydat, protože v Connorsville neexistuje orgán, který může zákony vydávat. V sousedním městě New Haven prý čas od času odpovídají na telefonické dotazy ohledně tohoto zákona. Nikdy prý neexistoval.

5. Ve státě Washington je zakázán sex se zvířaty, která váží více než 18 kg

Od roku 2006 je v tomto státě sex se zvířaty zakázán bez ohledu na jejich hmotnost. Tento zákon byl zřejmě vydán poté, co jeden muž zemřel na následky styku s koněm. Do té doby byl mezidruhový sex naprosto legální.

6. V Couer d’Alene ve státě Idaho se nesmí vyrušovat páry souložící v autě

Ve tomto městě poblíž hranice s Washingtonem koluje pověst, že se policie nesmí přiblížit k zaparkovanému autu, když mají podezření, že si pasažéři uvnitř užívají intimní chvilku. Musejí zastavit za vozidlem, třikrát zatroubit a počkat asi 2 minuty, než se vydají na průzkum. Ani tento zákon místní úřady nepotvrdily jako pravdivý.

7. – 9. Ve Virginii není dovoleno souložit v dobře osvětlené místnosti, v jiné než misionářské poloze, a také není dovoleno lechtání

Ve Virginii žádný takový zákon nemají. Mají však databázi, ve které si můžete každý zákon vyhledat. Ať hledáte, jak hledáte, na nic podobného tam nenarazíte.

10. Ve státě Massachusetts nesmíte mít před koňmi sex s klauny na rodeu

V tomto americkém státě existuje jen jeden zákon, který se vztahuje k rodeu, nevztahuje se ovšem k sexu.

11. V Tremontonu v Utahu nesmějí mít ženy sex v sanitce

Na rozdíl od mužů ženám prý v tomto městě hrozil postih za sex cestou do nemocnice. Tomu se říká rovnoprávnost! Není to ovšem pravda. Podle šéfa policie v Salt Lake City nikdy podobná vyhláška nebyla vydána.

A teď jedna skutečná vyhláška

V Oblongu ve státě Illinois nesmíte mít sex ve svatební den, pokud jste na lovu nebo rybaříte. Tento zákon skutečně vydán byl, nicméně pozdější záznamy byly zničeny povodní, takže není jisté, zda nebyl mezi tím zrušen.

 

Související články