FACESTARŽivotní styl10 SKVĚLÝCH ZPŮSOBŮ, JAK PŘIPRAVIT DĚTEM MILÉ PŘEKVAPENÍ A UDĚLAT I Z...

10 SKVĚLÝCH ZPŮSOBŮ, JAK PŘIPRAVIT DĚTEM MILÉ PŘEKVAPENÍ A UDĚLAT I Z VŠEDNÍCH DNŮ NEVŠEDNÍ

1. Přidejte dětem do krabičky se svačinou obrázek. Může to být vaše fotografie, fotografie rodiny, oblíbeného domácího mazlíčka nebo obrázek oblíbeného pohádkového hrdiny.

1. Přidejte dětem do krabičky se svačinou obrázek. Může to být vaše fotografie, fotografie rodiny, oblíbeného domácího mazlíčka nebo obrázek oblíbeného pohádkového hrdiny.

2. Vymyslete kouzelnou bytost, která začne navštěvovat váš domov a nechávat všude různé vzkazy a drobné dárečky. Děti se budou těšit na každou drobnost, kterou jim doma imaginární kamarád zanechá.

3. Udělejte si „obrácený den“. Ráno podávejte místo snídaně večeři, oběd začněte zákuskem. Trička noste obráceně, ráno se zdravte „dobrou noc“ a večer „dobré ráno“. Určitě si celý den užijete spoustu legrace.

4. Nakreslete samolepky s legračními obličeji a umístěte je na různá místa: na polštář, do skříní, na talíře, do sešitů atd.

5. Řekněte ráno dětem, že dnešní den budete mít určitě štěstí. Pak na různá místa umístěte malé symboly štěstí (obrázek čtyřlístku, podkovy, drobné mince) – např. do bot, na schody, do sedaček v autě nebo do ledničky.

6. Naaranžujte někde doma překvapení, poskládejte jména svých dětí z plyšáků, barevných kuliček či jiných hraček nebo třeba z ovoce a čokolády na talířkách.

7. Upečte nějaký dobrý moučník a malá překvapení schovejte dovnitř. Pokud máte dětí více, snažte se to udělat tak, aby každé dítě našlo nějakou drobnost ve své porci. Také můžete drobnost schovat jen jednu a pro toho, kdo ji najde, mít připravenou speciální odměnu (pak je ovšem třeba dbát na to, aby se hledání opakovalo dost často a každý měl možnost vyhrát).

8. Chovejte se ke svým dětem po celý den, jako by byli princi či princeznami. Vše provádějte s úklonami, oslovujte je „Vaše Výsosti“ nebo „Vaše Veličenstvo“, určitě se budou velmi dobře bavit.

9. Vytvořte z něčeho, co mají děti rády, malou trofej (např. z lentilek apod.) a řekněte jim, že je to odměna za dosažení věku 2 593 dní (dny samozřejmě spočítejte podle skutečnosti).

10. Překvapte je novými postavičkami ve vajíčku Kinder Surprise. Nyní v nich najdete novou sběratelskou kolekci Tučňáci z Madagaskaru a Hello Kitty. Sérii Tučňáci z Madagaskaru tvoří devět figurek z oblíbeného animovaného filmu a sérii Hello Kitty osm různých figurek a osm speciálních pozadí s různými scenériemi.and

Děti potěší jak výborná čokoláda, tak nové figurky do sbírky. S figurkami pak můžete vymyslet mnoho dalších zajímavých her a překvapení.

Související články