Prožijte své léto ve zdraví! Co vám nesmí chybět v lékárničce?

Vydal redakce facestar | Publikováno 17.07.2017

zdroj: Wobenzym

Léto je skvělým obdobím pro užívání si života naplno – trávíte čas venku na čerstvém vzduchu, sportujete, relaxujete. S nejrůznějšími aktivitami, stoupá i možnost úrazů. Dejte na sebe pozor!

Dny jsou příjemně dlouhé, slunce všechny láká k vodě, příjemné počasí svádí ke grilování a většina Čechů vyráží na zaslouženou dovolenou. Představy o ideální dovolené se samozřejmě u každého liší – ať už máte namířeno do Chorvatska až po střechu naloženou Škodovkou, nebo vás čeká cesta do exotických krajin, třeba si potřebujete odpočinout poflakováním na pláži s dobrým jídlem a pitím, nebo rádi relaxujete při sportu, ať už vyrážíte na „dovču“ s rodinou, s kamarády nebo cestujete sami na vlastní pěst. V každém případě máte však jedno přání společné – aby jste svou vysněnou dovolenou prožili ve zdraví.

Buďte zdraví a fit

Léto ale představuje velký nápor i pro obranyschopnost vašeho organismu. Zdlouhavé cesty, cizokrajné prostředí, zvýšená tělesná zátěž, střídání teplot z chladných klimatizací do 40tistupňových veder, prohýřené noci i ty pověstné chladné meze – to všechno ovlivňuje vaše zdraví a velmi snadno se o vás začne pokoušet angína, chřipka nebo zánět nosohltanu. Nezapomínejte proto na dostatečný přísun tekutin, vitaminů, zdravou životosprávu a také enzymy, které jsou pro imunitu člověka velmi důležité. Mějte po ruce lék Wobenzym, který potřebné enzymy rychle doplní.

Bleskové hojení

Pokud vás nebo vaše blízké na dovolené postihne nějaký úraz, je samozřejmě nejdůležitější poskytnou raněnému první pomoc na základě jeho stavu a zajistit mu lékařské ošetření.  Vedle toho je dobré mít po ruce kvalitně vybavenou lékárničku, která vám může v krizových situacích „vytrhnout trn z paty“. Mějte v ní i enzymový lék Wobenzym, který skvěle funguje proti otokům a zánětům, a tak zkracuje dobu léčení na minimum.

Oteklé nohy? Už ne!

Čeká vás dlouhá cesta, kterou strávíte v sedací poloze? Pak vás mohou pěkně potrápit oteklé nohy. Několikahodinové sezení v autě, autobuse nebo letadle může proměnit vaše nožky v těžké odulé konve, a to za začátek prima dovolené rozhodně nepovažujeme. Enzymy v léku Wobenzym zlepšují prokrvení tkání a činnost lymfatického systému, pokud víte, že trpíte na otoky při dlouhodobé jízdě, začněte tento lék užívat ještě před zahájením své cesty.

Lék Wobenzym je prostě skvělým parťákem na dovolené a nejen na ně.

Tak hezké léto!

Více na www.wobenzym.cz

 

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

5.00 2
Hodnocení článku

Související články

soutěže

speciály