Nivea učí děti, jak se nespálit a rozdává kosmetiku v hodnotě 3 000 Kč v letní soutěži!

Vydal Jana Nováková | Publikováno 11.07.2017

zdroj: archiv Nivea

Sluneční paprsky, mořské vlny a nekonečná pohoda. To je prostě dovolená. Aby byla dokonalá máme pro vás letní soutěž, ve které můžete vyhrát originální dárky na léto od značky Nivea.

Nivea, jejíž kosmetika je na českém trhu už po několik generací, přišla se skvělým nápadem,Panenka pomůže dětem pochopit účinky slunce! jak dětem vysvětlit, proč je nutné se proti slunečním paprskům chránit přípravky s SPF. Do mateřských školek pošle balíčky se speciálnímí panenkami a na vybraná koupaliště spolu s nimi i svůj promo tým.

Na panenkách děti poznají, co se děje s pokožkou, pokud není chráněná. Jsou totiž vyrobené z materiálů citlivých na UV záření, což zapříčiní, že pokud je nikdo nenamaže opalovacím přípravkem, zčervenají - spálí se. Po jeho nanesení efekt zmizí.

Nivea myslí na děti i jejich rodiče

V následujících případech tedy hlavně na maminky, které si s Niveou mohou užívat plážový vzhled nejen u moře, udržet pokožku těla i pleť obličeje v té nejlepší kondici a navíc se každý den cítit skvěle a svěže.

Pleť jako hedvábí

Pokožka těla je v létě zatěžována sluncem a slanou nebo chlorovanou vodou. Z toho důvodu je potřeba jí věnovat více pozornosti a péče. Pořádnou dávku hydratace, zvláčňujících látek, hebkosti i výživy jí dodá Osvěžující mléko po opalování do sprchy Nivea. 

Také zdvojnásobit ochranu pleti před vznikem volných radikálů je snadné. Stačí před samotným opalovacím krémem použít ještě antioxidační prostředek. Tím je Nivea Perlové sérum s vysokou koncentrací koenzymu Q10. S jeho pomocí dodáte pleti energii, podpoříte obnovující procesy a poskytnete jí ochranu před poškozením a předčasným stárnutím. 

A právě předčastné stárnutí je jeden z účinků sluníčka, kterému se chtějí vyhnout snad všechny ženy. Myslet by proto měly na znásobení hydratace. K tomu se hodí séra s kyselinou hyaluronovou, která na své molekuly váže vodu. Za vyzkoušení jistě stojí nová Intenzivní hyaluronová kúra Cellular Anti-Age Nivea. 

Nezapomeňte na vlasy 

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy, tak na ně nezapomínejte a v létě o ně pečujte se stejnou důsledností, s jakou pečujete o svou pokožku. Vlasový stylista Jan Těšík doporučuje používání kondicionéru ve spreji i během slunění. Zvolit můžete třeba Bezoplachový kondicionér Hairmilk Nivea.

Letní soutěž

Protože léto ještě zdaleka nekončí, spolu s Niveou jsme pro vás připravili velkou letní soutěž o kosmetiku v hodnotě 3 000 Kč! Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a držet si palce, vyhrává každý e-mail, který přijde jako 200. v pořadí. Ve hře je celkem 5 dárkových balíčků Nivea na léto.

Soutěžní otázka: Jak se jmenují děvčata, jejichž dobrodružství můžete sledovat na stránkách Nivea.cz?

A) Alice & Terka

B) Míša & Petra

C) Majda & Linda

Svoje odpovědi zasílejte na e-mail soutez@facestar.cz, do předmětu uveďte “Nivea”, dále nezapomeňte do textu připsat své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní číslo. Soutěž probíhá od 11. 7. 2017 do 25. 7. 2017.

 

3.00 2
Hodnocení článku

Související články

soutěže

speciály