Soutěž ukončena! Vychytávka na mytí oken: Vyhrajte Windomatic, který vám skutečně ulehčí práci!

Vydal Jitka Belová | Publikováno 25.04.2017

zdroj: Vileda

Přestože se jedná o únavnou, zdlouhavou a fyzicky namáhavou práci, mytí oken se nevyhnete. Obzvláště nepříjemné je nekonečné leštění, aby byla okna dokonale čistá a bez šmouh. Máme jednoduché řešení!

Vileda přináší vysoce inovativní produkt, který si se všemi nesnázemi poradí. Windomatic vybavený gumovou lištou mytí oken opravdu usnadní. Je to tak snadné, stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem Windomatic.

Beze šmouh

Tento pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze snadno a pohodlně mýt v myčce na nádobí. Vám tak odpadne nekonečné leštění a zůstanou jen dokonale čistá okna. Navíc si nezašpiníte parapet ani podlahu. Díky flexibilní hlavici, která zajišťuje správný úhel mytí, snadno dosáhnete i do rohů a dolních záhybů oken. Speciální dvojitá gumová lišta přilne dokonale k povrchu a zajistí okna bez jediné kapky nebo šmouhy.

40 minut 

Elektrický vysavač na okna od Viledy navíc můžete používat jak ve vertikální, tak i horizontální poloze, což práci mnohdy ulehčí. Windomatic není určný jen k mytí oken, ale osvědčí se jako všestranný pomocník na každodenní úklid. Použít ho můžete také na zrcadla, sprchové kouty, obklady v koupelně a jiné hladké povrchy. Na jedno nabití vydrží v provozu až 40 min, což se rovná přibližně 120 m² a pro jeho úplné nabití postačí jen 4 hodiny. Elektrický vysavač na okna je k dostání v běžných sítích hypermarketů a v e-shopu již od 999 Kč. 

Superčistá soutěž za tři tisíce

Chtěli byste mít právě takového pomocníka doma? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a může být Váš. Hrajeme o tři vysavače na okna Windomatic od Viledy.

Soutěžní otázka: Jaká je životnost baterie Windomatic? 

a) 150 nabíjecích cyklů.

b) 250 nabíjecích cyklů.

c) 550 nabíjecích cyklů.

Více informací a nápovědu najdete na www.vileda.cz

Správné odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět napište „Windomatic“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Vyhrává každý 666 email v pořadí.

Soutěž probíhá od 25.4. do 10.5. 2017.

Gratulujeme a výhry posíláme: Alice T., Brno, Eva S., Děčín, Lucie J., Kolín.

5.00 1
Hodnocení článku

Související články