Soutěž o nepostradelného dovolenkového parťáka na cesty pro telefony Samsung

Vydal Hana Kučerová | Publikováno 08.06.2017

zdroj: archiv Samsung

Cestujete často? Bez telefonu nedáte ani ránu? Jste majitelem mobilního telefonu Samsung S8 nebo S8+? Potom se na první dotek zamilujete do dokovací stanice Samsung DeX. A co je ještě větší pecka? Můžete ho mít zadarmo.

Stačí vzít dok, klávesnici a myš, vyrazit na cestu. Revoluční novinka od Samsungu promění váš mobilní telefon Galaxy S8 nebo S8+ v počítač. Telefon přitom stačí vložit do doku, který připomíná designový stojan, propojit ho s monitorem nebo dokonce televizí a jako mávnutím kouzelného proutku můžete vše, co v něm máte ovládat jako běžný počítač nebo televizor. A to je s blížícími se prázdninami a focením na dovolených geniální věc pro každého. Neustále totiž budete mít po ruce systém Google Android s přístupem k fotografiím, videím a dalším datům uloženým v paměti telefonu.

Proměna telefonu ve stolní počítač

S praktickou vyklápěcí konstrukcí připomíná dokovací stanice jakousi kolébku, a během provozu funguje jako nabíječka a zároveň tiše chladí zadní stranu telefonu. Dok DeX Station ale také nabízí práci s širokou paletou aplikací, které známe z běžného PC, jako je sada Microsoft Office, webový prohlížeč a další.

V jednoduchosti je krása

Zvládne to opravdu každý. Jednoduchým zatlačením na přední část designového doku vysunete stojánek a tím se odkryje oboustranný USB-C konektor, do kterého stačí jednímpohybem zasunout mobil. Po vložení telefonu do kolébky se automaticky aktivuje režim Desktop Experience a práce může začít.

Soutěž

Zapojte se s námi do letní soutěže a dokovací stanice Dex od Samsungu může být vaše. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí!

Soutěžní otázka: Samsung DeX umožňuje připojit telefon Galaxy S8/S8+ k monitoru, klávesnici a myši, abyste s ním mohli pracovat jako s plnohodnotným počítačem. Jaká je hmotnost zařízení DeX? 

a) 280g

b) 230g

c) 190g

Správnou odpověď a více informací o produktu Samsung DeX hledejte na www.samsung.com/cz/apps/samsung-dex

Správné odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět napište „DeX“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Vyhrává první 1000 email v pořadí. Soutěž probíhá od 8.6. do 25.6. 2017

5.00 1
Hodnocení článku

Související články

anketa

Už máte letos vybranou svou dovolenou?
  • koupili jsme ji na konci loňského roku
  • čekám na levnější cenu zájezdu
  • pojedeme autem na blint
  • nemám kdo by mne v práci zaskočil
  • dovolenou neplánujeme

soutěže

speciály