Sladká soutěž o vyznání na tisíc způsobů! Řekněte to Nutellou!

Vydal Hana Kučerová | Publikováno 03.06.2017

zdroj: archiv Nutella

Miluji tě! Jsi pro mě všám! Nebo pouhé poděkování. Láska má mnoho podob a prochází žaludkem, proto ji můžete vyznat nejsladším možným způsobem. A k tomu ještě originálně!

Čokoláda získaná z kakaových bobů je nejen pochoutka, ale také lék na dobrou náladu a to už od 17. a 18. Podle lékařů prodlužovala život a působila i proti nespavosti. A pokud je spojená s lahodnými lískovými oříšky, způsobuje přímo božský požitek. A teď můžete svým milovaným udělat dvojásobnou radost. Pokud máte rádi originální nápady, v nichž můžete realizovat sami sebe, pak je pro vás kampaň „A co řekne tvá Nutella®?“ to pravé.

Originální vyznání

Od 1. května do 30. června společnost Ferrero spouští speciální promo akci, během níž si můžete vytvořit vlastní unikátní štítky na balení Nutelly. Na štítek pak už jen stačí umístit vámi vytvořený originální vzkaz a milé vyznání pro vaše blízké je hotovo. Milovanou osobu tak v máji potěšíte hned dvojnásob, zamilovaným vzkazem a sladkou pochoutkou uvnitř.

Kilo lásky

A jak vlastně štítky získat? Kupte si v průběhu konání kampaně Nutellu v balení 350 g nebo 600 g, navštivte internetové stránky www.nutella.cz, postupujte podle uvedených instrukcí a vytiskněte si svůj originální štítek bez zbytečného čekání, okamžitě po jeho vytvoření. Pokud však nechcete ztrácet čas vymýšlením vlastních etiket, budou v tomto období v prodeji hned tři varianty Nutella vzkazů, které naleznete na 350 g balení a mezi nimiž si určitě vyberete takový, který se vám bude líbit nejvíce.

A pokud vám ani tato balení lískooříškové pochoutky nestačí, kupte své milované osobě rovnou 1 kg, které je speciálně designově upraveno přesně tak, abyste na něj mohli cokoli dopsat přímo fixou.

Speciální osobní vyznání vás navíc nemusí stát kromě nápadu ani korunu, když se zúčastníte soutěže s Facestar.cz. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a být ve správném pořadí. 

Soutěžní otázka: Kolik zamilovaných dopisů se symbolem srdce najdete na 1000 g balení Nutelly?

a) 1

b) 2

c) 10

Správné odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu soutez@facestar.cz, do pole předmět napište „Tva Nutella“, dále nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Vyhrává každý 255 email v pořadí ve hře jsou 4 dárkové balíčky plné Nutelly. Soutěž probíhá od 3.6. do 19.6. 2017.

5.00 1
Hodnocení článku

Související články