VÍTE, JAKÉ SPODNÍ PRÁDLO NOSÍ ČEŠTÍ MUŽI NEJRADĚJI? PODÍVEJTE SE NA VÝSLEDKY BLESKOVÉHO PRŮZKUMU!

Vydal Redakce facestar | Publikováno 23.01.2015

zdroj: Archiv

Dámské spodní prádlo není žádné tabu a články o něm by vydaly na hodně dlouhý seznam. Co kdybychom se ale podívali pod pokličku prádla pro pány? Uhodnete, jaké druhy vaše drahé polovičky nejčastěji a nejraději nosí? Možná budete překvapeni! 

Čeští muži i nadále dávají přednost pohodlí a komfortu, i když se čím dál více objevují světlé výjimky, které si potrpí na trendové a zcela módní spodní prádlo. Za pravdu nám dává i nedávný bleskový průzkum, který provedl největší e-shop s luxusním pánským spodním prádlem DMXgear. Průzkum se zaměřil na to, co si na sebe pánové vezmou na oslavu příchodu Nového roku. Průzkumu se zúčastnilo více než 700 Čechů.

63% dotázaných pánů přivítalo Nový rok v boxerkách. To samozřejmě potvrzuje naši teorii o stále převládajícím konzervatismu u českých mužů, preferujících pohodlí a jednoduchý střich. Velmi nás udivil fakt, že s velkým odstupem skončily slipy, které si na sebe na Silvestra vzalo jen 17 % Čechů. Velkým překvapením jsou opět pánská tanga a jockstrapy, ke kterým se přihlásilo 11 %, resp. 9 % respondentů.

Před Novým rokem jsme chtěli zjistit, v jakém prádle půjdou Češi oslavit příchod roku 2015. To, že budou mít Češi na sobě boxerky, jsme čekali, ale to, že se najdou i odvážlivci v tangách nebo jockstrapech, nás překvapilo,“ řekl k průzkumu zakladatel a majitel DMXgear Martin Malý a dodal: „Jsem zvědav, kdy čeští muži konečně pochopí výhody jocksů, ale je to stejné jako když chcete, aby Čech přestal nosit ponožky do sandálů.“ 

 

0
Hodnocení článku

Související články

soutěže

speciály