Vytvořte si z koupelny lázně provoněné levandulí. Vyhrajte kosmetiku Manufaktura pro domácí relax!

Vydal Jana Nováková | Publikováno 21.07.2017

zdroj: archiv Manufaktura

Dámy, známe to všechny… práce, domácnost, shon. Někdy si prostě každá z nás potřebuje odpočinout a nabrat nové síly. Nemusíte kvůli tomu do wellness hotelu nebo lázní, s kosmetikou Manufaktura, kterou navíc můžete vyhrát, si svůj relax užijete i doma!

Vřídelní sůl pro zdravou pokožku

Manufaktura přichází s řadou kosmetiky inspirovanou tradicí Karlových Varů, které jsou slavné svými blahodárnými lázněmi. Z toho důvodu je založena hlavně na vřídelní soli minerálních pramenů právě z tohoto krásného města.

A že nejde o prameny ledajaké, dokazují nejen spokojení lázenští hosté, ale také dlouholeté balneologické výzkumy, které výjimečné účinky na celý organismus potvrzují. Vřídelní sůl, zjemňuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky, dále také prokrvuje, osvěžuje a regeneruje.

Bylinky pro uvolnění mysliUžijte si domácí wellness.

Další důležitou ingrediencí, kterou Manufaktura použila při vytváření řady Spa Tradition Carlsbad, jsou bylinky. Ty napomáhají k odbourání stresu a celkovému uklidnění.

Vybírat můžete ze tří možností - relaxační meduňka, regenerační & romantická růže a antistresová levandule. Všechny provoní vaši lázeň, pomohou vám odpočinout si a budou o vás díky vyvážené kombinaci přírodních přísad báječně pečovat.

Naším osobním tipem je třetí zmíněná možnost - tedy antistresová levanduleVdechování silic této bylinky zmirňuje bolesti hlavy a uvolňuje.

SOUTĚŽ!

Soutěžte s námi o 6 balíčků Kosmetiky s vřídelní solí a levandulí pro domácí antistresový rituál v hodnotě 614 Kč

Soutěžní otázka: Jaké další bylinky jsou obsaženy v Kosmetice s vřídelní solí Manufaktura?

A) Máta, meduňka, růže
B) Máta, rozmarýn, tymián
C) Máta, šalvěj, heřmánek

Své odpovědi posílejte na e-mail soutez@facestar.cz - do předmětu napište “Manufaktura”, dále nezapomeňte do textu uvést své jméno a příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Vyhrává každý 300. e-mail v pořadí.

Soutěž probíhá od 21.7. do 3.8.2017. 

Každý z šesti výherních balíčků obsahuje: zvláčňující sprchový gel, koupelovou sůl, rostlinné mýdlo a tělové mléko.

Sprchový gel, který pečuje i uvolňuje mysl.

Antistres zvláčňující sprchový gel s vřídelní solí a levandulí

Tento jemně pěnivý sprchový gel s cennými přírodními ingrediencemi osvěžuje, pečuje a zanechává pokožku hedvábnou. Obsahuje nejen vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů, ale také zvláčňující výtažek z obilných klíčků, hydratační olivový olej, změkčující lanolin a zklidňující pantentol.

Je tedy skvělou kombinací toho nejlepšího, co můžete své pokožce dopřát. Navíc samozřejmě s jedinečnou vůní levandule, která napomůže k dokonalé relaxaci.

Sůl do koupele Manufaktura pro dokonalou lázeň.

Antistres karlovarská koupelová sůl s vřídelní solí a levandulí

Aby vaše odpočinková procedura byla ještě intenzivnější, nasypte si do lázně Antistres karlovarskou koupelovou sůl s vřídelní solí a levandulí. Přispívá k prokrvení pokožky, dodává důležité minerální látky a díky levanduli i ona působí antistresově.

Během koupele pak bude váš organismus stimulován na více úrovních - teplá voda vás příjemně zahalí, minerály a vonné oleje vám budou pronikat pokožkou do těla a vdechováním uvolňující vůně se zbavíte stresu, únavy i napětí.

Mýdlo s levandulí a vřídelní solí.Rostlinné mýdlo s vřídelní solí, mandlovým olejem a levandulí

Pokud dáváte přednost tuhým mýdlům, jistě vás potěší mýdlo s vřídelní solí a levandulí. Vyrobeno je z rostlinného oleje a zvláčňujícího glycerinu. Ten zadržuje v pokožce potřebnou vlhkost. Obohaceno je o výživný mandlový olej, který regeneruje, chrání a dodává pokožce pocit jemnosti.

Levandule je s mýdly spjata odnepaměti. Vždyť samotný její název vychází z latinského “lavare” - tedy “omývat se”. Ještě než lidé začali mýdla používat, myli se právě vodou, do které levanduli přidávali.

Tělové mléko jako dokonalá tečka.Zvláčňující tělové mléko s vřídelní solí, levandulí a mandlovým olejem

Pro dokonalost svého relaxačního rituálu, nesmíte zapomenout na péči po koupeli. K té se skvěle hodí zvláčňující tělové mléko, které spadá do řady Spa Tradition Carlsbad. Mimo levandule a vřídelní soli obsahuje také mandlový olej, glycerin, bambucké máslo, panthenol a vitamín E.

Ne nadarmo mandlový olej patří k nejcennějším olejům vhodným pro péči o pleť, mírní totiž podráždění, chrání a regeneruje. Ve spolupráci s vitamínem E a bambuckým mýslem pomáhá udržovat pokožku jemnou a mladou. O její vláhu se zase stará rostlinný glycerin a minerály z vřídelní soli.

 

 

 

4.50 2
Hodnocení článku

Související články

soutěže

speciály