Holit nebo neholit? Moderní muž 21. století porost na těle nemá! A pak je sexy!

Vydal Hana Kučerová | Publikováno 12.05.2017

zdroj:

Rčení: Správný chlap má být chlupatý, je dávno minulostí. Už roky je trendem holení celého těla nebo úprava ochlupení. A to od hlavy po paty. Odstranění nebo zastřižení chlupů totiž zvyšuje sebevědomí, zlepšuje sexuální život a dokonce i zápach z podpaží.

Vzhled jeskynního muže s chlupatými zády, hrudníkem a trčícím porostem z podpaží, je dávno minulostí. Už dávno není spojené se zženštilostí, která byla přisuzována homosexuálům nebo metrosexuálům. K vizitce muže už dávno nepatří jen dobře upravené vlasy a vousy, ale také ostatní části těla, které zarůstají. A nejde jen o dokonalý vzhled, ale také o pocit a úspěch u opačného pohlaví.

Věděli jste, že?

Depilace je vhodná zejména pro muže s tmavým a hustým porostem. V jejich případě není totiž holení příliš praktické, protože tmavé a husté chlupy jsou viditelné i po oholení. Pokožka je navíc náchylnější k podráždění, zarůstání chlupů a s tím spojenou následnou infekci.

Pryč s chlupy!

O tom, že odstraňování chlupů z celého těla už není jen výsadou žen, hovoří i spousta kosmetických salónů, které nabízejí i speciální procedury právě pro muže. Jenže spoustu z nich odradí nejen samotná návštěva salonu, ale také cena zákroku či bolest s depilací. Na to, ale naštěstí myslí i výrobci nejrůznějších holících strojků. Ty už totiž nejsou určené jen na zastřihávání vlasů nebo na holení vousů, ale jsou přímo přizpůsobené na holení chlupů po celém těle. A to dokonce tak, aby nedráždily pokožku, byly maximálně efektní a muži se mohli oholit i v těžko přístupných místech. Když už se tedy muž rozhodne pro to, že by z určitých tělesných partií rád ochlupení shodil, nemusí se hned děsit toho, že stráví desítky minut v koupelně s tím, že musí tělo nejdřív natřít pěnou na holení a poté se ho přejíždět jednotlivými tahy žiletkou. Našli jsme několik praktických pomocníků, do kterých se muži zamilují na první dotek.

Komfort 3 v 1

Sada péče o tělo značky Braun BGK7050 v sobě spojuje epilace, zastřihování a holení. Moderní technologie epilace odstraňuje jemně chloupky u kořínků a tím je docíleno dlouhotrvajícího efektu. Technologie Close-Grip se 40 pinzetami zvedá chloupky malé jako zrnko písku (0,5 mm) a zajišťuje dokonalou hladkost. Vysokofrekvenční masážní systém navíc jemně stimuluje pokožku pro dokonalou jemnost a díky Wet&Dry může být pohodlně používán ve vaně nebo sprše. 

Zastřihávač

Pokud nechcete tělo zbavit chlupů úplně ale přesto chcete, aby působily upraveně, hodí se vám zastřihávač Braun se 3 zastřihovací hřebeny, které dokážou přesnou délku 0,6 mm, 3 mm a 8 mm. Citlivý hřeben navíc zlepšuje bezpečnost při zastřihování v citlivých partiích, jako jsou podpaží nebo třísla. Pomocník je vybaven pěti integrovanými holícími břity Gilette Fusion pro velmi hladké, čisté oholení bez drobných poranění. 

Multifunkční sada

Péče o tělo Braun MGK3080 zastřihávač 9v1 je určen pro přesnou péči o tělo od hlavy po paty. Díky chytrým nástavcům můžete snadno provádět 9 různých typů holení/stříhání. Dva pevné hřebeny nabízí 13 nastavení přesné délky vousů po 2 mm, abyste opakovaně dosáhli dokonalého vzhledu. Přesný zastřihávač a holicí strojek Gillette s technologií FlexBall zdarma vám umožní vytvořit jasně definované okraje a křivky a docílit vlastního stylu. Chytrý nástavec zastřihovače vlasů vám zajistí přesnou kontrolu nad vaším účesem. Pečujte ale také bezpečně a přesně o celé tělo, od hrudníku a paží po podpaží a oblast třísel.

Navíc si můžete efektivně odstranit chloupky v uších a nose bez bolestivého tahání. Zastřihávač je vysoce přesný, abyste docílili jakéhokoli stylu. Úžasně ostré břity z nerezové oceli si poradí i s dlouhými a odolnými vousy bez tahání nebo vytrhování. Je také vybaven super výkonnou nabíjecí baterií a je 100% vodotěsný. 

Chlupy z podpaží pryč ano či ne?

Současné trendy sice velí, aby ochlupení z podpaží i u mužů zmizelo, ale spousta z nich si určitě klade otázku: Proč bych to měl dělat? Odpověď je velice jednoduchá: Nebudete cítit potem. Je vědecky dokázané, že pot sám o sobě nezapáchá. Cítit jsou pouze bakterie, které ulpívají právě na ochlupení. Takže, když se jich částečně nebo úplně zbavíme, nejsme tolik cítit. Úplné odstranění chlupů je praktické navíc i v tom, že se antiperspirant dostane na pokožku a může na 100% fungovat.

Extra tip na závěr

Oholená třísla = větší penis! Ani holení intimních partií už dávno není nic, čeho by se muži měli bát. Spíš naopak. Díky odstranění nebo zkrácení ochlupení jejich výbava vypadá mnohem větší a u žen se to setkává s velkým ohlasem. Zvlášť dojde-li na orální sex.

2.50 6
Hodnocení článku

Související články