Vyhrajte luxusní zavazadlo Thule! Uspokojí potřeby i nejnáročnějších cestovatelů.

Vydal Jana Nováková | Publikováno 16.08.2017

zdroj: archiv Thule

Kvalitní kufr je pro cestování důležitým prvkem. Zavazadla značky Thule vás nezklamou. Pojďte vyhrát jedno z nich - Thule Subterra Rolling Luggage 75L v hodnotě 8 000 Kč!

Dopřejte si luxus a kvalitu

Thule uvádí na trh zcela novou řadu luxusních zavazadel Thule Subterra, která je inspirovaná městským stylem a je určena hlavně (ale nejen) pro manažery na služebních cestách. Nabízí spoustu úložného prostoru, moderní design a hlavně nejvyšší kvalitu zpracování.

Thule je značka známá svou kvalitou!

Proč právě kufr z řady Thule Subterra?

Jedinečnost kufrů Thule Subterra tkví v použitém materiálu, který je nepromokavý, a řadě praktických vlastností. Objem kufru si můžete zvolit dle svých potřeb. Vždy ale získáté takové zavazadlo, do kterého vše uložíte prakticky a přehledně. Vaše oblečení navíc pomocí kompresního panelu udrží na stejném místě, takže odpadne nepříjemné překvapení, kdy v hotelu zjistíte, že je pomačkané. A na konci pobytu snadno oddělíte špinavé prádlo od čistého.

Jistě oceníte i síťovou kapsu na zip, která vám umožní rychle se dostat k věcem, které potřebujete mít po ruce - k peněžence, mobilu, klíčům apod.

Zavazadlo je řešené opravdu prakticky!

Praktické zavazadlo i do letadla

U většiny leteckých společností kufry Thule Subterra splňují předepsané rozměry příručního zavazadla, přičemž je lze snadno zvednout do přihrádky nad sedadly. Mají totiž rukojeti umístěné nahoře, dole i na boku. Integrované kapsy na jmenovku zase zjednodušují identifikaci.

O pohodlný pohyb po letišti i mimo něj se postarají odolná a velká kolečka a teleskopická rukojeť V-Tubing. Cestování pak usnadňuje i poutko k provlečení popruhu, které umožňuje připojení dalšího zavazadla.

U mnohých kufrů z řady Thule Subterra můžete vybírat ze tří barevných variant: Dark Shadow (na obrázcích výše), Ember a Mineral.

Vybírat můžete z více barevných variant. 

Kufr Thule Subterra Rolling Luggage v hodnotě 8 000 Kč může být váš!

Kufr Thule Subterra Rolling Luggage o objemu 75 l je tou pravou volbou pro každého, kdo nechce jen obyčejný kufr, ale chce mnohem víc. Můžete ho mít i vy! Stačí vyhrát v naší soutěži!

Odpovězte správně na soutěžní otázku: Kdy a kde byla společnost Thule založena?

Své odpovědi posílejte na e-mail soutez@facestar.cz, přičemž do předmětu nezapomeňte uvést heslo "THULE", připojte také svou adresu a telefonní číslo. Vyhrává 600. e-mail v pořadí.

Soutěž probíhá od 16. srpna do 28. srpna 2017.

5.00 1
Hodnocení článku

Související články

soutěže

speciály